Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony 6". Seweryn opowiedział o nowej miłości

Mimo zakończenia szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony", wciąż wywołuje on wiele emocji. W szczególności widzowie byli zaintrygowani zachowaniem jednego z uczestników. Seweryn najpierw był mocno zainteresowany Marleną, jednak finalnie para - po burzliwej rozmowie - postanowiła się rozstać. Podczas finału rolnik zdradził, że ma już nową partnerkę, a w jednym z programów śniadaniowych postanowił opowiedzieć o niej nieco więcej.

Ostatni sezon programu: "Rolnik szuka żony" obfitował w wiele emocji. Nic więc dziwnego, że - mimo jego zakończenia - widzowie interesują się dalszymi losami jego uczestników. Tak też było w przypadku Seweryna, który w ostatniej edycji początkowo był dość mocno zauroczony Marleną. Niestety początkowa fascynacja ustąpiła znaczącemu ochłodzeniu w ich relacji, a - po dość burzliwej rozmowie - Seweryn i Marlena postanowili się rozstać.

W finałowej odsłonie programu obydwoje przyznali, że są już w nowych związkach, a Seweryn pokazał nawet zdjęcie z ukochaną. W rozmowie z Martą Manowską zdradził jednak stosunkowo niewiele, pozostawiając widzów z niepełnymi informacjami. Teraz - jako gość piątkowego wydania "Pytania na śniadanie" - zdecydował się opowiedzieć nieco więcej o swojej miłości.

Reklama

W programie Seweryn m.in. opowiedział o tym, czym ujęła go jego nowa miłość. "Trudne pytanie, na pewno miała dużo spokoju w sobie, dużo bardziej dojrzała kobieta, która mnie urzekła swoją osobowością tak naprawdę" - powiedział były uczestnik programu "Rolnik szuka żony".

Padło również pytanie o wspólną przyszłość; nie jest bowiem tajemnicą, że nowa partnerka Seweryna mieszka już z ukochanym. Nie mogło więc zabraknąć pytania o ślubne plany. "Ślub? Jeszcze nie planujemy, na razie razem zamieszkaliśmy" - zaznaczył uczestnik show, wspominając za to o wspólnych świętach.

Wiele wskazuje więc na to, że mijający rok przyniósł Sewerynowi wiele zmian. A jak potoczą się dalsze losy uczestników "Rolnika..."? Czy pary, które poznały się w tej edycji, zdecydują się na ślub? Tego na razie nie wiadomo, ale pewne jest, że program "Rolnik szuka żony" powróci w siódmej odsłonie.

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Maria Staroń


RMF
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 6

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL