Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony 6": Natalia i Diana zaprzyjaźniły się w programie. Kiedy się poznały?

Program "Rolnik szuka żony" daje jego uczestnikom nie tylko możliwość znalezienia miłości, ale też zyskania nowych przyjaciół. Doskonałym przykładem może być znajomość Diany i Natalii, która rozpoczęła się podczas zdjęć do szóstego sezonu. Mimo iż starały się o serca różnych bohaterów, zaprzyjaźniły się ze sobą i utrzymują kontakt do dziś. Zobaczcie ich wspólne zdjęcia!

"Rolnik szuka żony 6": Natalia i Diana (screen z Instagrama)

"Rolnik szuka żony" to niekwestionowany hit Telewizji Polskiej. Niedawno zakończyła się już szósta edycja programu prowadzonego przez Martę Manowską, w którym bohaterowie poszukują prawdziwej miłości.

W minionym sezonie, obfitującym w wiele zaskakujących momentów, odbiorcy kibicowali pięciu rolnikom: Sewerynowi, Sławomirowi, Adrianowi, Waldemarowi oraz Jakubowi. W finałowym odcinku Adrian i Ilona, a także Jakub i Anna zdradzili, że chcą kontynuować swoje związki.

O tym, że produkcja jest doskonałą okazją do nawiązania nowych znajomości, świadczyć może przyjaźń Diany i Natalii, czyli pań starających się o serca różnych bohaterów.

Reklama

Diana ujęła widzów swoim zdecydowaniem i odwagą w rozmowie z Sewerynem, podczas której przyłapała go na kłamstwie! Natalia z kolei była jedną z kandydatek Sławomira, jednak finalnie rolnik wybrał Martę.

Chociaż panie nie znalazły miłości w programie, zyskały przyjaźń, która trwa do dziś. W mediach społecznościowych zarówno Diana, jak i Natalia publikują sporo wspólnych zdjęć. Pod jednym z nich zdradziły nawet, kiedy się poznały.

Jak się okazuje, Diana i Natalia poznały się na początku zdjęć do szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony", kiedy to zostały zakwaterowane w jednym pokoju. Informacja ta nie umknęła uwadze czujnych internautów, którzy nie kryli zdziwienia.

"A myślałam że kandydatki jednego rolnika były 'trzymane' w jednej ekipie, pokoju, ale to fajnie że udało się nawiązać przyjaźń w taki sposób" - brzmi jeden z komentarzy.

Inni użytkownicy sieci z kolei nie szczędzili kobietom komplementów: "Jak zawsze pięknie. Macie coś wyjątkowego, a to cenniejsze niż cokolwiek. Przyjaźń. Tak trzymać",  "Nie znalazłyście mężów w programie, ale przyjaźń się udało zdobyć. Wspaniałe",  "Najlepsze dziewczyny".

Co ciekawe, w internetowej galerii niedawno pojawiły się także ujęcia, na których - wspomnianym już Dianie i Natalii - towarzyszy jeszcze jedna uczestniczka show - Wiola, która była jedną z kandydatek Adriana.

Jak widać, udział w programie telewizyjnym daje uczestnikom zarówno możliwość przeżycia wspaniałej przygody, jak i nawiązania wyjątkowych relacji. A czym zaskoczą nas bohaterowie kolejnego sezonu? Tego dowiemy się za kilka miesięcy.

Nieco wcześniej, bo już na początku stycznia, startuje kolejny sezon "Sanatorium miłości". Premierowy odcinek drugiej serii programu widzowie zobaczą 5 stycznia w TVP1.

Autor: Sabina Obajtek

Czytaj na stronie RMF!


RMF
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 6

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje