Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony 6": Jakub dementuje informacje o problemach w gospodarstwie

Kiedy w mediach pojawiła się niepokojąca informacja o problemach w gospodarstwie Jakuba, jednego z uczestników szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony", wielu jego fanów z niepokojem zaczęło szukać szczegółów. Teraz głos w sprawie zabrał sam zainteresowany, który zaprzeczył tym doniesieniom!

"Rolnik szuka żony 6": Jakub i Ania w odcinku świątecznym

"Nie dotknął mnie żaden dramat" - przyznał Jakub w rozmowie z jednym z magazynów.

Jakub to jeden z najbardziej lubianych uczestników niedawno zakończonej szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony". Widzowie trzymali kciuki za jego znajomość z Anią, która niemal z miejsca skradła serce rolnika. Nic więc dziwnego, że z niepokojem przyjęli oni najnowsze wieści o problemach, jakie miały pojawić się w jego gospodarstwie.

W jednej z wypowiedzi bohater miał podobno przyznać, iż zastanawiał się nad budową nowego domu, jednakże jego plany pokrzyżowała choroba zwierząt w jego gospodarstwie. Teraz wiele wskazuje na to, że informacje te są nieprawdziwe! Jakub sam zdementował medialne doniesienia.

Reklama

Jak donosi magazyn "Party", u Jakuba wszystko jest w jak najlepszym porządku.

"Szanowni Państwo. W związku z sensacyjnymi i nieprawdziwymi doniesieniami prasowymi na temat ASF w moim gospodarstwie pragnę oświadczyć, że nie dotknął mnie żaden dramat, prosięta i ich matki mają się doskonale, a moja hodowla zarodowa stawiana jest za wzór w całym województwie wielkopolskim. Nie wiem, kto wymyślił taką plotkę! Zwykły amator szynki albo dziennikarz nawet nie zdaje sobie sprawy, z tego jak taka informacja może sparaliżować pracę rolników i setek ludzi, którzy ciężko pracują w gospodarstwach. Jakub Napierała z Rolnik szuka żony 6" - czytamy w oświadczeniu.

Jakub był jednym z pięciu uczestników ostatniej edycji "Rolnika...". Obecnie uczestnik tworzy szczęśliwy związek z poznaną w programie Anią, co niezwykle cieszy kibicujących tej parze widzów.

"Trzymam kciuki, jak się na Was patrzy, to serce rośnie",  "Będzie Ślub i dużo szczęścia Czuję to. Kuba, facet jakich już prawie nie ma na tym świecie... Ania, mądra, rozważna kobieta",  "Jesteście super parą, życzę Wam wszystkiego dobrego!" - piszą użytkownicy.

Autor: Sabina Obajtek

Czytaj artykuł na stronie RMF!

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 6

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje