Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony 6": Ilona i Adrian w jacuzzi! "Idzie już na całość"

To spora niespodzianka, bo nic nie zapowiadało, że ta relacja tak rozkwitnie. Adrian i Ilona spotykają się regularnie i z optymizmem patrzą w przyszłość. W poprzednim odcinku para przeżyła romantyczne chwile w jacuzzi. Widać, że okazują sobie coraz więcej czułości, aż miło popatrzeć. Internauci zalewają profil programu "Rolnik szuka żony" na Facebooku setkami komentarzy.

"Rolnik szuka żony 6": Ilona i Adrian w jacuzzi

Na swoją weekendową randkę Ilona z Adrianem wybrali się nad morze. "Adrian chciał w góry, a ja nad wodę, najbardziej nad morze i stanęło na moim" - z uśmiechem przyznała Ilona.

Widać, że para świetnie się dogaduje. "Często się spotykamy, Ilona była u mnie kilka razy, a ja u niej. Ilona jest dla mnie ważna, nie chciałbym tego zepsuć" - powiedział Adrian. "Jej pies chyba już woli mnie od niej" - dodał z uśmiechem.

Jedną z atrakcji podczas wyjazdowej randki nad morze była wizyta w jacuzzi oraz masaż. Ilona i Adrian przeżyli romantyczne chwile we dwoje. Widać, że ich relacja jest coraz poważniejsza.

Reklama

"Saunę i jacuzzi bardzo lubię, a kiedy mi ktoś towarzyszy, to jeszcze lepiej. To było apogeum dzisiejszego relaksu" - wyznał Adrian przed kamerami, wspominając wspólnie spędzone chwile z Iloną.

"Całkiem przyjemnie. Ja już nic nie mówię" - dodała z uśmiechem kobieta.

"Myślę, że mogę sobie wyobrazić, jak by to mogło wyglądać za kilka lat. Wiem na pewno, że byłbym szczęśliwy. Ryzyko w życiu się opłaca" - oświadczył rolnik.

Dla internautów ta para okazała się sporą niespodzianką, jakże pozytywną. Po poprzednich odcinkach niektórzy zarzucali im, że są zbyt sztywni, mało wylewni i że nie pasują do siebie.

Dzisiaj przeważają takie komentarze, jak te: "Już widzę, że Adrian i Ilona najlepsza para, zresztą do tej pory są razem, na Instagramie mają rokujące zdjęcia. Miłość kwitnie, będzie ślub".

"Adrian mega pozytywnie zaskakuje. Teraz dopiero widać, że bardzo fajnie, mądrze zajmował się dziewczynami, a teraz idzie już na całość", "Myślałam że z Ilony to taka wiecznie niezadowolona i nadęta gąska....a tu proszę, miłe rozczarowanie bardzo się cieszę że im się udało i życzę jak najlepiej" - piszą inni na oficjalnym profilu programu na Facebooku.

Internauci już wyśledzili, że po zakończeniu programu związek Ilony i Adriana nadal kwitnie. Rolnik zamieszcza na swoim Instargramie ich wspólne zdjęcia. Trudno nie zauważyć, że to zakochana para.

Finałowy odcinek programu "Rolnik szuka żony 6" w najbliższą niedzielę, 1 grudnia, w TVP1.


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje