Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony 6": Co w świątecznym odcinku? "Na to czekałam" [zwiastun]

- Jak tak patrzę na te wszystkie pary, które trzymały się za ręce, to czuję, że dotknęła nas magia rolnikowa - mówi Marta Manowska o świątecznej odsłonie programu "Rolnik szuka żony". Specjalny odcinek będzie można obejrzeć w Boże Narodzenie, 25 grudnia, w TVP1. Pojawił się właśnie zwiastun odcinka!

Przygotowania do świątecznego odcinka "Rolnik szuka żony": Jakub i Ania, Adrian i Ilona oraz Seweryn i Sławomir z nowymi partnerkami

- Ta edycja skończy się niebywałym sukcesem i czasami aż ciężko w to uwierzyć - mówi Marta Manowska.

- To jest taki odcinek, który wielu bohaterów wskazuje jako impuls do zgłoszenia się do programu. W święta jeszcze bardziej potrzebujemy drugiego człowieka obok siebie. Myślimy sobie: "Też bym tak chciał. Chciałbym być szczęśliwy, trzymać kogoś za rękę". Ciesząc się nie tylko świętami, ale po prostu ciesząc się życiem - dodaje dziennikarka.

- Warto się odważyć. To są słowa, które usłyszałam z ust wszystkich bohaterów. Teraz mam takie poczucie, że warto. Jak tak patrzę na te wszystkie pary, które trzymały się za ręce, to czuję, że dotknęła nas magia rolnikowa. Pierwszy raz aż tak mocno - wyznaje Manowska.

Reklama

Kto pojawi się w świątecznym odcinku programu "Rolnik szuka żony"? Pojawił się właśnie zwiastun odcinka!

"To jest coś, na co ja czekałam" - powie Ilona. "Poczułem motyle w brzuchu" - dodaje Jakub. "Wszystko się układa. Dla mnie jak w bajce" - stwierdzi dziewczyna Seweryna.

Gośćmi Marty Manowskiej w świątecznym odcinku programu "Rolnik szuka żony" będą bohaterowie ostatniej edycji show. W ten wyjątkowy wieczór gospodyni programu porozmawia z uczestnikami reality show o tym, jak wyglądała ich droga do miłości.

Zobaczymy też pary znane z poprzednich sezonów. To będzie magiczny wieczór.

Świąteczny, specjalny odcinek programu "Rolnik szuka żony" widzowie obejrzą we wtorek, 25 grudnia, o godz. 20:15 w TVP1.

Powtórkę świątecznego "Rolnika..." Telewizja Polska zaplanowała na 26 grudnia na godz. 12:55 (TVP1) oraz na godz. 21:50 (TVP Rozrywka).


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 6

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama