Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony 6": Adrian myśli o ślubie z Iloną?

Adrian i Ilona to para, którą połączyła szósta edycja programu "Rolnik szuka żony". Zakochani są bardzo aktywni w mediach społecznościowych, a internauci śledzą ich poczynania w sieci. Ostatnio rolnik musiał zmierzyć się z pytaniem o oświadczyny!

"Rolnik szuka żony": Adrian i Ilona w świątecznym odcinku

Ostatnio Adrian postanowił powrócić pamięcią do początków znajomości z Iloną. Na swym profilu na Instagramie rolnik zamieścił zdjęcie, które opatrzył komentarzem.

"Jak wszystko ma swój początek, taki też był u Nas. Ciekawe czy @imielinka dalej twierdzi, że na nią nie spojrzałem, a Wam jak się wydaje?" - napisał.

Zdjęcie Adriana i Ilony szybko dostrzegli internauci. Co ciekawe, niespodziewanie padło pytanie o oświadczyny, na które postanowił odpowiedzieć bohater programu.

Reklama

"W święta oświadczyny?" - zapytała jedna z internautek. "Planuje Pani zmiany w swoim życiu? Gratuluję" - odparł Adrian.

Użytkowniczka napisała, że ona ten moment dawno ma już za sobą, a to "kibice pary czekają".

Fani mocno kibicują związkom, które narodziły się w programie "Rolnik szuka żony". Być może czegoś nowego dowiedzą się w świątecznym odcinku programu, który TVP pokaże w Boże Narodzenie, 25 grudnia.

Przy świątecznym stole, poza Iloną i Adrianem, zasiądą m.in. Ania i Jakub, Seweryn, Sławomir i uczestnicy poprzednich edycji.


RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 6

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje