Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony 5": Znowu przerwa w emisji programu. Fani oburzeni!

W najbliższą niedzielę, 14 października, widzowie TVP1 ponownie nie zobaczą kolejnego odcinka piątej edycji programu "Rolnik szuka żony". Skąd taka decyzja?

W najbliższą niedzielę, 14 października, widzowie TVP1 ponownie nie zobaczą kolejnego odcinka piątej edycji programu "Rolnik szuka żony". Skąd taka decyzja?
"Rolnik szuka żony 5": Marek i jego kandydatki - Joanna, Aneta i Aleksandra, fot. TVP /materiały prasowe

Taka sytuacja miała już miejsce w niedzielę, 30 września. Wówczas w ramówce TVP1 zabrakło miejsca dla programu "Rolnik szuka żony". Stacja zdecydowała się na rezygnację z emisji piątego odcinka w związku z bezpośrednią transmisją meczu siatkarskiej reprezentacji Polski, która po zwycięstwie nad Brazylią zdobyła tytuł mistrzów świata.

Co dzieje się tym razem?

W najbliższą niedzielę, 14 października, polscy piłkarze zagrają z Włochami. Mecz Polska - Włochy odbędzie się w ramach rozgrywek Ligi Narodów. Początek spotkania o godzinie 20.45 w telewizyjnej Jedynce.

Reklama

Jak napisano na oficjalnym profilu programu "Rolnik szuka żony" na Facebooku: "Ustawa nakazuje transmisję spotkań reprezentacji Polski na otwartej antenie".

Jednak fani programu nie kryją rozczarowania tą decyzją. Ich niezadowolenie widoczne jest w komentarzach na Facebooku.

Oto niektóre wpisy internautów (pisownia oryginalna):

"Tak ciezko zmienic godzine w takich sytuacjach?", "To niech rolnik będzie o wcześniejszej godzinie puszczony !!", "Ale jestem wnerwiona chyba przestanę oglądać w ogóle".

"Jeżeli program ma duze powodzenie to o jego fanów należy dbać. Ja rozumiem mecze, sama ogladam, ale jak sie chce można znaleźć czas I miejsce na oba tematy, tym bardziej ze nie trzeba sie ograniczac tylko do tvp1. Raz przelozyc program, ok da rade zaakceptowac, ale robić to ponownie (a pewnie na tym kolei my razie się nie skonczy) z premedytacja to juz jest słabe".

"To transmitujcie je na kanale sportowym, albo na drugim programie. To nie jest żaden argument. Byle co i już zdejmujecie z anteny wydłużając zainteresowanie. No bo "skoro mecz" to "będą widzowie - ktoś nasz kanał też będzie oglądał". Bardzo źle".

Poprzedni odcinek programu "Rolnik szuka żony 5" obejrzało 3 miliony 906 tysięcy osób.

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL