Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony 5": Spotkają się przy świątecznym stole! Kogoś zabraknie?

W Boże Narodzenie, 25 grudnia, TVP1 wyemituje specjalny odcinek programu "Rolnik szuka żony". Kogo zobaczymy przy świątecznym stole? Kto się nie pojawił? Będą niespodzianki!

W Boże Narodzenie, 25 grudnia, TVP1 wyemituje specjalny odcinek programu "Rolnik szuka żony". Kogo zobaczymy przy świątecznym stole? Kto się nie pojawił? Będą niespodzianki!
"Rolnik szuka żony 5": Spotkanie przy świątecznym stole /AKPA

Gośćmi Marty Manowskiej w świątecznym odcinku programu "Rolnik szuka żony" będą bohaterowie ostatniej edycji show. Zobaczymy też pary znane z czwartego sezonu programu. To będzie magiczny wieczór!

W odcinku specjalnym pojawią się pary, które dzięki udziałowi w dwóch ostatnich seriach programu żyją obecnie w związkach. Uczestnicy czwartej edycji mają za sobą zaręczyny, śluby, a także kilka miesięcy wspólnego życia.

Pojawią się między innymi Paweł i Małgorzata, którzy oczekują narodzin swojego pierwszego dziecka oraz Kasia i Piotr - szczęśliwi rodzice małego Aleksa.

Reklama

Z kolei osoby znane z edycji piątej dopiero się poznają i planują wspólną przyszłość. Wszyscy oni spotkają się z prowadzącą program Martą Manowską.

Gospodarze przywiozą ze sobą regionalne potrawy, by wspólnie zasiąść do świątecznego stołu. W tej rodzinnej atmosferze bohaterowie odcinka będą rozmawiać o tym, jak wyglądała ich droga do miłości, jak pragną spędzić święta Bożego Narodzenia i gdzie powitają Nowy Rok.
 
"Nie spotykamy się zbyt często, ale jak już się widzimy, to wszystkim nam towarzyszy poczucie więzi. Jak w kochającej, wspierającej się rodzinie" - mówi Marta Manowska, która z okazji Bożego Narodzenia zaprosiła do świątecznego stołu bohaterów piątej i czwartej edycji "Rolnika...".

Panie zadbają o suto zastawiony stół, natomiast mężczyźni zajmą się świątecznym wystrojem i wspólnie ubiorą choinkę.

"W ten wyjątkowy wieczór porozmawiamy o tym, jak wyglądała ich droga do miłości, jak pragną spędzić te święta i gdzie powitają Nowy Rok" - zdradziła nam gospodyni show.

Dowiemy się też, jak układa się parom, które odnalazły się w ostatnim sezonie - Grzegorzowi i Dorocie oraz narzeczonym - Łukaszowi i Agacie.

"Od kilku lat wyczekuję czegoś w te święta i czuję, że coś jeszcze jest mi potrzebne. To własna rodzina, miłość tej drugiej osoby i ta pewność, że zawsze będzie. Kochająca kobieta u mojego boku i owoc naszej miłości - oczywiście pierwszy musi być syn! Właśnie na to czekam już od dłuższego czasu i stąd mój udział w tym programie" - wyznał Grzegorz.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że do tego grona dołączy także Jan, który w finałowym odcinku, na oczach widzów zerwał z Małgorzatą. Teraz towarzyszyć mu będzie Maria!

Kto by się spodziewał? I co na to Małgonia? Jak Maria wytłumaczy swoją obecność u boku Jana?

W świątecznym odcinku pojawią się również Mikołaj i i jego 30 lat młodsza małżonka Marta z czwartego "Rolnika..." oraz Krzysztof z piątej edycji. Jak im się wiedzie? Przekonamy się w Boże Narodzenie.

Na zdjęciach przy świątecznym stole zabrakło jednego z bohaterów piątej edycji - Marka. Dlaczego się nie pojawił? Być może dowiemy się tego podczas specjalnego odcinka programu "Rolnik szuka żony".

Zobaczcie galerię z tego spotkania!

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

Tele Tydzień
Dowiedz się więcej na temat: Marta Manowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy