Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony 5": Pierwsze randki

W kolejnym odcinku rolnicy wybiorą się na randki. Komu serce mocniej zabije? A kto będzie chciał wycofać się z rywalizacji? Wszystko okaże się już w najbliższą niedzielę, 28 października.

"Rolnik szuka żony 5": Jan na randce z Marią

Niektórzy rolnicy zaliczyli już pierwsze randki z kandydatkami na żony. W siódmym odcinku, który widzowie obejrzą 28 października w TVP1, bohaterowie nabiorą nieco śmiałości i kolejne spotkania z kobietami ruszą pełną parą.

Na oficjalnym profilu programu "Rolnik szuka żony" na Facebooku pojawiła się właśnie filmowa zapowiedź niedzielnego odcinka.

Czego można dowiedzieć się z tego zwiastuna?

Krzysztof zabierze na randkę Jessikę. "Jakieś pikniki, traktory" - mówi nieco zawiedziona kobieta.

"Ma być element rywalizacji" - mówi Joanna, kandydatka na żonę Marka. Zwiastun pokazuje, że wszystkie panie spotkają się z rolnikiem przy... stole pingpongowym.

Reklama

"Fajnie będzie?" - pyta Grzegorz Monikę w filmiku. "No na pewno! Z tobą" - odpowiada uśmiechnięta kobieta.

"Już jesteś moja" - mówi z kolei Jan do zauroczonej nim Małgorzaty.

"Wróż sobie, wróż" - tak Kasia reaguje na zaloty Krzysztofa. Już w poprzednim odcinku kandydatka rolnika przyznała, że raczej chemii pomiędzy nimi nie ma i sama nie wie, co będzie, gdy Krzysztof wybierze właśnie ją...

Zwiastun nie zdradza jedynie, co wydarzy się w domu Łukasza, choć rolnik wcześniej przed kamerami wyznał, że zauroczony jest Agatą. "Ale widoki" - mówił rozmarzony, kiedy patrzył na kobietę.

Internautom zachowanie Łukasza bardzo się nie podoba. Uważają, że zwodzi inne kobiety, a przecież wyboru już dokonał.Jak potoczą się dalsze losy bohaterów, przekonamy się już w najbliższą niedzielę, 28 października.Przypomnijmy, kogo goszczą w swych domach rolnicy.

Do domu Jana przyjechały: Elżbieta - matka trójki dorosłych dzieci, Małgorzata - miłośniczka szydełkowania oraz Maria - rozwódka z Warszawy.

U Krzysztofa pojawiły się: 21-letnia Ewelina z Lubelszczyzny, 27-letnia studentka z Pomorza Katarzyna oraz 24-letnia Jessika.

Wybranki Grzegorza to: 26-letnia fizjoterapeutka ze Śląska Martyna, 25-letnia Monika ze Szczecina - studentka i florystka oraz Dorota z Podkarpacia.

Łukasz do swego domu zaprosił: mieszkającą w Holandii PaulinęAgatę z Mazowsza i 31-letnią Iwonę, rodowitą Kaszubkę.

W domu Marka przebywają: Aleksandra - z zawodu chemik analityk, 39-letnia Aneta - absolwentka ekonomi oraz Joanna - z wykształcenia socjolog, który swoje umiejętności wykorzystuje na co dzień jako rodzina zastępcza.

Program TVP wciąż cieszy się popularnością wśród widzów. Poprzedni, szósty odcinek obejrzało ponad 3,5 ,mln osób.INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje