Reklama

"Rolnik szuka żony"

"Rolnik szuka żony 5": Maria i Elżbieta na nagraniu specjalnego odcinka! Wpadka TVP?

Nie wszyscy bohaterowie piątej edycji programu "Rolnik szuka żony" pojawili się w specjalnym odcinku. Na nagranie zaproszono Marię i Elżbietę, jednak widzowie nie zobaczyli pań przy świątecznym stole. Dlaczego?

"Rolnik szuka żony 5": Ela na pierwszym planie. Obok Jana stoi Maria?

Specjalny odcinek można było obejrzeć w Boże Narodzenie, 25 grudnia, wieczorem w TVP1.

Reklama

Wspólnie z Martą Manowską przy świątecznym stole zasiedli: Łukasz z Agatą, Grzegorz z Dorotą, Jan, Krzysztof oraz bohaterowie poprzednich edycji: Małgosia (już w zaawansowanej ciąży) z Pawłem, Mikołaj z Katarzyną oraz Piotr z Katarzyną.

Zabrakło Marka z piątej edycji i widzowie nie dowiedzieli się, dlaczego się nie pojawił.

Zaproszono za to Jessikę, która była kandydatką na żonę najmłodszego bohatera programu, Krzysztofa.

Dla widzów świątecznego odcinka zastanawiające było to, że wśród zgromadzonych gości na kanapie siedział Jan, jednak nie odezwał się ani razu podczas nagrania. Marta Manowska o nic go nie zapytała i fani programu nie dowiedzieli się, co u niego słychać.

Na zdjęciach z nagrań, które pojawiły się na oficjalnej stronie produkcji, widać natomiast, że w przygotowaniach do świątecznego odcinka brały udział kandydatki na żonę Jana - Maria i Elżbieta, zabrakło natomiast Małgoni, która już po programie rozstała się z rolnikiem.

Dlaczego więc w świątecznym odcinku nie ma ani Marii, ani Elżbiety, a Jan siedzi samotnie na kanapie?

"Ciekawe dlaczego wycięli Elę i Marię od Jana. Na nagraniu były", "A dlaczego Jan się nie odzywał wcale....??", "Jan biedny jak mysz pod miotłą. Szalał a teraz sam", "Czemu nie było Majki i Eli? na tym zdjęciu Ela w innym kolorze włosów a Majka zasłonięta ręką wiadomo kogo" - zastanawiają się internauci, komentując świąteczny odcinek na profilu "Rolnik szuka żony" na Facebooku.

Na razie TVP nie komentuje sprawy. Jednak zdjęcie, na którym widać Marię i Elżbietę podczas nagrywania świątecznego odcinka, wciąż jest dostępne na oficjalnej stronie "Rolnik szuka żony". Przypadek?

Na swym Instagramie Elżbieta zamieściła 6 grudnia zdjęcie z nagrań świątecznego odcinka. Na fotografii widać również Marię, a w tle (za oknem) statywy i kamery. Obie panie są tak samo ubrane jak na zdjęciu z "Rolnika...". O co tu chodzi?

INTERIA.PL

Reklama