Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony 5": Kim są i skąd pochodzą kandydaci?

W Wielkanoc poznamy kandydatów do kolejnej edycji programu "Rolnik szuka żony". W specjalnych wizytówkach zobaczymy dziewięciu mężczyzn i jedną kobietę. Ile mają lat nowi uczestnicy produkcji TVP?

W Wielkanoc poznamy kandydatów do kolejnej edycji programu "Rolnik szuka żony". W specjalnych wizytówkach zobaczymy dziewięciu mężczyzn i jedną kobietę. Ile mają lat nowi uczestnicy produkcji TVP?
Komu Marta Manowska przywiezie najwięcej listów? / fot. z oficjalnego profilu programu "Rolnik szuka żony" na Facebooku /TVP

Już po raz piąty w Wielkanoc poznamy kandydatów do programu "Rolnik szuka żony". W pilotażowym odcinku zaprezentowane zostaną wizytówki przedstawiające sylwetki dziesięciu osób.


Jak się dowiedzieliśmy, najstarsza osoba ma 63 lata, a najmłodsza 31 lat. Wybrane one zostały spośród setek chętnych, którzy zgłosili się do udziału w show. Do piątej edycji kandyduje dziewięciu mężczyzn i tylko... jedna kobieta. Uczestnicy pochodzą z województw: małopolskiego, podlaskiego, lubelskiego, łódzkiego, mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego oraz Wielkopolski i Pomorza Zachodniego.

Reklama

Przez następny miesiąc przyszli bohaterowi show będą czekać na listy, a do dalszego etapu przejdzie pięć osób, które otrzyma ich najwięcej. Program pojawi się na antenie jesienią.

"Chciałabym, żeby uczestnikami byli ludzie, którzy naprawdę chcą znaleźć drugą osobę, którym bardzo zależy, żeby się zakochać, i którzy zrobią wszystko, by tak się stało. To moje marzenie" - mówi prowadząca show, Marta Manowska.

Przy okazji gospodyni programu przyznała, że niebawem uda jej się zrealizować kolejny cel - poprowadzi własny magazyn o podróżach, które są jej wielką pasją.

"Wierzę, że będę mogła podróżować już nie tylko dla siebie, lecz także może dla kogoś, kto zobaczy mój program i zapragnie pojechać w miejsce, które opisuję" - mówi.

Przypomnijmy, że Marta Manowska jest gospodynią programu już od czterech sezonów. Jest również autorką książki "Rolnik szuka żony" (2017). Po trzech latach od premierowego odcinka telewizyjnego programu, Marta Manowska wyruszyła w sentymentalną podróż po Polsce sprawdzając, jak obecnie wygląda życie rolników, którzy brali udział w programie. Na książkę składają się rozmowy z trzynastoma uczestnikami produkcji TVP.

"Program nauczył mnie jeszcze większej tolerancji i zrozumienia dla tego, jak jesteśmy różni" - przyznała dziennikarka w jednym z wywiadów.

Pilotażowy odcinek piątej edycji "Rolnik szuka żony" zobaczymy w niedzielę wielkanocną, 1 kwietnia, wieczorem w TVP1.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy