Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony 5": Co w kolejnym odcinku? Uwaga: Zmiana pory emisji!

"Lepiej nie obiecuj", "Każda z nas może być faworytką" - mówią bohaterki programu "Rolnik szuka żony 5". Kolejny odcinek zobaczymy w najbliższą niedzielę, 21 października, ale o zmienionej porze!

"Rolnik szuka żony 5": Kogo wybierze Grzegorz? / TVP

Fani produkcji TVP "Rolnik szuka żony" nie kryli złości, kiedy w niedzielę, 14 października, nie zobaczyli kolejnego odcinka piątej edycji programu. Wszystko przez spotkanie Polska - Włochy, które odbyło się w ramach rozgrywek Ligi Narodów, a które nasza piłkarska reprezentacja przegrała 1:0.

Istniała obawa, że z powodu samorządowych wyborów, które odbędą się 21 października, emisja "Rolnika..." znowu zostanie odwołana. Wieczór wyborczy zazwyczaj prezentowany jest bowiem na antenie TVP1. Jak będzie tym razem? My już wiemy!

Reklama

Uspokajamy widzów TVP1 - będzie kolejny odcinek "Rolnika...". Jak poinformował nas Dział Public Relations TVP, emisja odbędzie się, ale... o innej niż zazwyczaj porze. Kiedy należy włączyć telewizor?

"Program 'Rolnik szuka żony' będzie w TVP1 w niedzielę, 21 października, wyjątkowo o godz. 21:35" - czytamy w komunikacie, który Interia otrzymała z TVP.

Wielbiciele "Rolnika" nie muszą mieć zatem powodów do zmartwień. Na oficjalnym profilu programu na Facebooku pojawiła się zapowiedź odcinka, który zostanie pokazany w najbliższą niedzielę. Z materiału wynika, że pierwsze decyzje rolników w sprawie kandydatek zostały już podjęte - każdy z bohaterów ma swoją faworytkę.

Co wydarzy się w odcinku szóstym?

Panie uczestniczą w różnych pracach gospodarskich. Wśród kobiet zaproszonych przez Łukasza narasta napięcie. Dziewczyny u Grzegorza deklarują, że trzymają sztamę, ale czy na pewno? Marek zabiera pierwszą z pań na randkę. Jej zakończenie z pewnością zaskoczy widzów. Jan próbuje podreperować swój nadszarpnięty wizerunek w oczach pań, a Krzysztof ponownie jest zaskakiwany przez Jessikę.


Przypomnijmy, że u każdego z rolników wciąż przebywają wszystkie zaproszone przez nich kobiety. Każdy z bohaterów produkcji TVP będzie musiał wybrać jedną z trzech kandydatek na żonę. Czy to będzie trudny wybór?

"Masz to wszystko, co mi się w kobiecie bardzo podoba" - powiedział Jan jednej z kandydatek. "Jest na czym oko zawiesić, wszystkie są bardzo ładne" - dodaje Grzegorz.

A co kobiety myślą o rolnikach?

"Każda z nas może być faworytką", "Dalej to się może jakoś rozkręci, bo na razie to nie", "Gust mamy taki sam, więc... może", "Mnie to kręci" - mówią bohaterki.

Kolejny odcinek piątej edycji programu "Rolnik szuka żony" już w wyborczą niedzielę, 21 października, o godzinie 21:35.

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje