Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony 5": Co w czwartym odcinku?

Teraz to dopiero się zacznie! Do rolników przyjeżdżają zaproszone przez nich kobiety. Jak poradzą sobie na gospodarstwie?

Marta Manowska i Marek - jeden z bohaterów piątej edycji programu "Rolnik szuka żony"

Jak kandydatki zostaną przyjęte przez rodziny rolników? Jakie zadania przygotowali dla kobiet rolnicy? Tego dowiemy się w czwartym odcinku programu "Rolnik szuka żony 5" - emisja 23 września w TVP1.

Do domu Jana przyjadą: Elżbieta - matka trójki dorosłych dzieci, Małgorzata - miłośniczka szydełkowania oraz Maria - rozwódka z Warszawy.

U Krzysztofa pojawią się: 21-letnia Ewelina z Lubelszczyzny, 27-letnia studentka z Pomorza Katarzyna oraz nieoczekiwanie 24-letnia Jessika.

Wybranki Grzegorza to: 26-letnia fizjoterapeutka ze Śląska Martyna, 25-letnia Monika ze Szczecina - studentka i florystka oraz Dorota z Podkarpacia.

Reklama

Łukasz do swego domu zaprosił: mieszkającą w Holandii PaulinęAgatę z Mazowsza i 31-letnią Iwonę, rodowitą Kaszubkę.

W domu Marka pojawią się: Aleksandra - z zawodu chemik analityk, 39-letnia Aneta - absolwentka ekonomi oraz Joanna - z wykształcenia socjolog, który swoje umiejętności wykorzystuje na co dzień jako rodzina zastępcza.

Tymczasem sprawdźmy, co wydarzy się w kolejnej odsłonie piątej edycji "Rolnik szuka żony 5". Na oficjalnym profilu na Facebooku pojawił się zwiastun produkcji!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje