Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony 4": Trudne wybory! Jakie będą decyzje?

Przypomnijmy, że w dziewiątym odcinku "Rolnik szuka żony 4" bohaterowie muszą dokonać ostatecznych wyborów. Jakie podejmą decyzje? Tego dowiemy się już w najbliższą niedzielę, 5 listopada, w TVP1.

Przypomnijmy, że w dziewiątym odcinku "Rolnik szuka żony 4" bohaterowie muszą dokonać ostatecznych wyborów. Jakie podejmą decyzje? Tego dowiemy się już w najbliższą niedzielę, 5 listopada, w TVP1.
"Rolnik szuka żony 4": Piotr, Karol, Mikołaj, Małgorzata i Zbigniew /TVP

Po tym, jak bohaterowie programu "Rolnik szuka żony 4" gościli przez kilka dni w swych domach kandydatów na męża (Małgorzata) i żony (Karol, Mikołaj, Zbigniew i Piotr), muszę zdecydować, z kim chcą spróbować ułożyć sobie życie.

To nie będą łatwe wybory, choć dwóch rolników ma już w domu tylko jedną kandydatkę. Część osób będzie trzeba pożegnać, będą zapewne łzy rozczarowania, może kłótnie.

Co zrobią rolnicy? Tego dowiemy się już 5 listopada wieczorem w TVP1.

Tymczasem przypomnijmy, kim są kandydaci bohaterów programu.

Reklama

Małgorzata będzie podejmowała decyzję, czy chce bliżej poznać któregoś z Pawłów czy Dawida.

Paweł ma 31 lat, pochodzi ze Śląska, ale mieszka w Belgii. Jak twierdzą jego najbliżsi - świetnie gotuje. Szuka kobiety, która ma własne ambicje i plan na życie. A przy okazji jest pełna optymizmu.

Drugi Paweł ma 24 lata, od kilku lat mieszka z bratem w Szwecji, pochodzi z województwa zachodniopomorskiego. Szuka kobiety ciepłej i czułej. Takiej, która będzie z nim na dobre i na złe.

Dawid ma 25 lat, pochodzi z Wołomina i pracuje w małej firmie transportowej. Motoryzacja jest jego wielką pasją. Drugą jest fotografia. Szuka kobiety ciepłej i kochającej.

Karol ma do wyboru wciąż trzy kandydatki - Sarę, Justynę i Anię.

Justyna to 33-latka z Dolnego Śląska, mieszkająca w Warszawie. Z zamiłowania i wykształcenia jest florystką. Jest osobą religijną. Szuka mężczyzny opiekuńczego, który nie boi się rozmawiać o uczuciach i emocjach.

Sara mieszka w Warszawie. Ma 27 lat. Rodzina jest dla niej niezwykle ważna. Lubi koszenie trawy i przycinanie krzewów. Gra na gitarze. Szuka osoby ciepłej i szczerej, dla której ważna jest rodzina.

Anna to 34-latka z Wielkopolski. Mama 3-letniego Wiktora. Uwielbia tańczyć i śpiewać. Jej wymarzony mężczyzna jest szarmancki, uczuciowy, troskliwy. A przede wszystkim musi zaakceptować jej synka.

Natomiast zarówno Piotr, jak i Zbigniew mają pod swym dachem już tylko po jednej kandydatce na żonę.

Przypomnijmy, że Iwona to kandydatka Zbigniewa. Ma 34 lata i pochodzi z Wrocławia. Prawdziwe szczęście znajduje w tańcu, wyprawach rowerowych i górskich wędrówkach. Ma swój mały ogród na balkonie, uwielbia piec ciasta, sama robi nalewki. Szuka partnera opiekuńczego, czułego, pogodnego, szczerego, który wie, czego chce od życia.

Niewiele można powiedzieć o dziewczynie Piotra. Kasia ma 33 lata i pochodzi z Kowalewa Pomorskiego. Kobieta napisała list do Piotra, ale potem wycofała się z programu, bo nie chciała występować w telewizji. Po jakimś czasie para nawiązała jednak kontakt przez portal społecznościowy i Piotr postanowił, że chcę Kasię lepiej poznać.

Jak potoczą się losy Zbigniewa i Iwony oraz Piotra i Kasi?

W domu Mikołaja, po odejściu Renaty, pozostały Janeczka i Teresa. Rolnik wciąż nie wie, na którą z kobiet powinien się zdecydować.

Teresa to 59-letnia wdowa z Białegostoku. Prowadzi własne biuro ubezpieczeniowe. Czas wolny spędza bardzo aktywnie - latem na działce rekreacyjnej, w lesie nad rzeką. Mężczyzna, którego szuka powinien być opiekuńczy, przedsiębiorczy, inteligentny.

Janina pochodzi z Olecka. Ma 64 lata. Lubi wycieczki rowerowe i piesze oraz pływanie, taniec, kino, teatr, gry planszowe, spotkania towarzyskie. U mężczyzny zwraca uwagę na osobowość, charakter, inteligencję, stan ducha i dbałość o siebie.

Jak potoczą się losy rolników? Za kim trzymacie kciuki?


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 4

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL