Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

​"Rolnik szuka żony 4": Pierwsze wizyty i nowa książka

W czwartym odcinku "Rolnik szuka żony 4" bohaterowie przywitają gości i pokażą im swoje gospodarstwa. Tymczasem Telewizja Polska przygotowała dla fanów programu niespodziankę!

W czwartym odcinku "Rolnik szuka żony 4" bohaterowie przywitają gości i pokażą im swoje gospodarstwa. Tymczasem Telewizja Polska przygotowała dla fanów programu niespodziankę!
Marta Manowska jest autorką książki "Rolnik szuka żony", fot. z oficjalnego profilu programu /Facebook

"Choć jest to prawda, przed którą zazwyczaj bronimy się zawzięcie, to wiążąc się z kimś, wiążemy się z jego znajomymi, rodziną, pracą - z całym 'dobrodziejstwem inwentarza'. Już w najbliższą niedzielę o 21:10 kandydatki i kandydaci na rolnicze żony i mężów będą mieli jedyną okazję, na zrobienie dobrego pierwszego wrażenia. Jak sobie z nią poradzą? Zobaczycie sami" - tak na Facebooku zapowiadany był najnowszy odcinek programu "Rolnik szuka żony 4".

Jak bohaterowie czwartej edycji - Małgorzata, Karol, Piotr, Zbigniew i Mikołaj - przywitają swoich gości?

Reklama

"Marzyłam przytulić się do niego" - wyzna Justyna, kandydatka na żonę Karola, po przyjeździe do rolnika. Z kolei Janeczka, jedna z wybranek Mikołaja stwierdzi: "Możemy stworzyć taki mały harem".

Będzie się działo!

Przypomnijmy, że Małgorzata zdecydowała, że w swoim domu będzie gościć dwóch PawłówDawida. Piotr do swojego gospodarstwa zaprosił Monikę, Kasię i Emilię. Karol postanowił wybrać Justynę oraz Sarę i Annę. Zbigniew wybrał tylko dwie panie, które chciałby bliżej poznać - IwonęEwę. Mikołaj zdecydował, że do jego winnicy pojadą Teresa, Renata i Janeczka.

Czwarta odsłona programu "Rolnik szuka żony" ma wysoką, średnio ponad trzymilionową widownię i ponad 20% udziałów w rynku.

Tymczasem już dzień później, w poniedziałek, 2 października, w księgarniach pojawi się książkowe wydanie popularnego programu TVP1 "Rolnik szuka żony" autorstwa Marty Manowskiej - prowadzącej program.

Po trzech latach od premierowego odcinka telewizyjnego programu, Marta Manowska, wyruszyła w sentymentalną podróż po Polsce sprawdzając, jak obecnie wygląda życie rolników szukających żon. Owocem tej podróży i spotkań jest książka "Rolnik szuka żony" na którą składają się rozmowy z trzynastoma uczestnikami m.in. Adamem Kraśko, Zbyszkiem Klawikowskim i Moniką Jezior. Ponadto w książce znajdują się reportaże z domów trzech par związanych z programem: Agnieszką i Robertem Filochowskimi, Anią i Grzegorzem Bardowskimi, Martyną i Pawłem Szakiewiczami.

"Bardzo się cieszę, że pomysł, który kilka miesięcy temu powstał w naszym biurze we współpracy z Wydawnictwem Duszpasterstwa Rolników jest już dostępny w formie gotowej książki. Prowadząca program Marta Manowska była naszym zdaniem najlepszą osobą, która mogłaby spisać te wszystkie piękne historie. Jestem pewna, że czytelnicy podzielą tę opinię i nasza książka będzie cieszyła się taką samą popularnością, jak program na antenie TVP1" - powiedziała Monika Karasek, Dyrektor Biura Handlu i Współpracy Międzynarodowej TVP.

W książce czytelnicy znajdą odpowiedzi na pytania: Czy przyjaźnie i uczucia, które się pojawiły, wciąż trwają? Czy ich ulubieńcy wreszcie znaleźli drugie połówki? Jak układa się im życie? Czy udział w programie coś zmienił w ich życiu, sposobie postrzegania świata, w nich samych? Czy żałują udziału? Czy wysłaliby zgłoszenie jeszcze raz?

Bohaterowie opowiadają szczerze, bez ogródek, odważnie.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 4

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL