Reklama

"Rolnik szuka żony"

"Rolnik szuka żony 4": Małgorzata i Paweł o nowym roku

"Myślę, że nowy rok będzie dla nas kluczowy. Dostaliśmy najpiękniejszy prezent pod choinkę" - wyznała niedawno Małgorzata, jedna z bohaterek czwartej edycji programu "Rolnik szuka żony". Co miała na myśli?

"Rolnik szuka żony 4": Małgorzata i Paweł planują wspólną przyszłość

Kandydatki i kandydaci zgłaszający się do programu "Rolnik szuka żony" wierzą, że za pośrednictwem telewizji znajdą swoją drugą połówkę.

Reklama

Jak uczy nas doświadczenie czterech edycji show, rzadko się to udaje. Na szczęście są wyjątki. Takie, jak na przykład Małgorzata Sienkiewicz i Paweł Borysewicz.

Sympatyczna para, która kilka miesięcy temu poznała się przed kamerami, teraz planuje wspólnie spędzić Boże Narodzenie.

"Myślę, że nowy rok będzie dla nas kluczowy" - wyznała ostatnio Małgosia.

"Dostaliśmy najpiękniejszy prezent pod choinkę i na nowy rok, bo jesteśmy razem, a te święta też spędzimy wspólnie i zobaczymy, co przyniesie nam najbliższa przyszłość" - dodaje.

"Kamery nas zostawiły i zaczęło się prawdziwe życie" - tłumaczy Paweł.

Na oficjalnym profilu programu "Rolnik szuka żony" na Facebooku można zobaczyć, czego nowego uczy się teraz Paweł.Przypomnijmy, że jeszcze przed finałowym odcinkiem programu "Rolnik szuka żony 4" Małgorzata, 27-letnia uczestniczka programu "Rolnik szuka żony", zamieściła emocjonalny wpis na swoim profilu na Facebooku.

"Magia miłości! Bez niej byłoby to niemożliwe" - napisała bohaterka czwartej edycji programu "Rolnik szuka żony".INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 4