Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony 4": Co w kolejnym odcinku?

W jedenastym odcinku programu "Rolnik szuka żony 4" bohaterowie wyjadą na romantyczne randki. Co jednak z tymi, którzy zostali sami?

W jedenastym odcinku programu "Rolnik szuka żony 4" bohaterowie wyjadą na romantyczne randki. Co jednak z tymi, którzy zostali sami?
"Rolnik szuka żony 4": Mikołaj nadal jest sam, nadal szuka kobiety swego życia /TVP

Na oficjalnym profilu programu "Rolnik szuka żony" na Facebooku pojawił się właśnie zwiastun nowego odcinka produkcji TVP.

Czego możemy się z niego dowiedzieć?

W zwiastunie widać Zbigniewa, który jedzie dokądś samochodem. Czyżby miał zamiar odwiedzić tajemniczą nieznajomą? W poprzednim odcinku rolnik zdradził, że kogoś poznał.

"Jest taka osoba, z którą rozmawiam. Myślę, że w dobrym kierunku to idzie. Mam wielką nadzieję, że coś z tego będzie" - przyznał, dodając, że to ładna, długowłosa brunetka.

Mikołaj nadal szuka tej jedynej. "Ja nie szukam kochanki, ja szukam żony, z którą bym się związał na zawsze" - wyznaje w zapowiedzi jedenastego odcinka.

Reklama

"Jestem szczęśliwy" - mówi z kolei Piotr, będąc na randce z Kasią. "Piotrek jest osobą, która szubko działa, więc zobaczymy, co zadziała" - dodaje Kasia. Przy okazji stwierdza, że Piotrek świetnie odnalazłby się w roli... taty.

Wyjaśnijmy, że w internecie pojawiły się plotki, że dziewczyna jest z rolnikiem w ciąży. Jaka jest prawda? Dowiemy się już wkrótce.

"Ciężko to opisać, ciężko powiedzieć, ale jest coś" - wyznaje Karol. Przed nim kolejne wyzwanie. W zwiastunie widać, jak Jagoda przyjeżdża do jego domu, żeby poznać rodziców rolnika.

Pomiędzy Małgorzatą i Pawłem rodzi się uczucie. Widać, że para jest sobą zauroczona. To chyba największy "pewniak" tej edycji.

Jedenasty odcinek programu "Rolnik szuka żony 4" zobaczymy w niedzielę, 19 listopada, w TVP1.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 4

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL