Reklama

"Rolnik szuka żony"

Nie żyje mama Marleny z programu "Rolnik szuka żony"

Zmarła mama jednej z uczestniczek szóstej edycji programu: "Rolnik szuka żony" - Marleny Bazylczuk. Kobieta zmagała się z chorobą nowotworową. Smutną informacją o śmierci podzieliła się sama bohaterka show, publikując w mediach społecznościowych krótki wpis..

Marlena Bazylczuk na planie programu "Rolnik szuka żony"

Marlena Bazylczuk była jedną z uczestniczek szóstej edycji programu: "Rolnik szuka żony", gdzie walczyła o serce Seweryna. W swoich słowach przed kamerami niejednokrotnie przyznawała, że rodzina jest dla niej bardzo ważna.

Reklama

Nie ukrywała również, że pomaga chorej mamie, która walczyła z chorobą nowotworową.

Teraz - za pośrednictwem mediów społecznościowych - przekazała smutną informację o jej śmierci:

"Śpij spokojnie Mamusiu. Do zobaczenia w niebie" - napisała na swojej instagramowej relacji.

Marlena Bazylczuk w programie została przedstawiona jako absolwentka architektury krajobrazu, florystyki i dekoracji wnętrz, która "kocha otwarte przestrzenie, przyrodę i kwiaty".

"Uwielbia gotować i rysować, kocha też sport i muzykę. Szuka mężczyzny, który myśli poważnie o związku, ślubie i dzieciach, i który już zawsze byłby obok niej i wspierał ją w kolejnych przygodach życia" - tak opisano jej osobę.

Podczas jednego z odcinków szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony" widzowie byli m.in. świadkami dość burzliwej rozmowy Seweryna i Marleny, w czasie której nie zabrakło mocnych słów, a w pewnym momencie także wyzwisk.

"To wszystko było za szybko jak na pięciodniową znajomość" - przyznał Seweryn, siedząc w samochodzie i jadąc do Marleny. Rolnik wyznał, że dziewczyna chciała się do niego jak najszybciej wprowadzić, namawiała, żeby przez telefon rozmawiał z jej mamą oraz siostrą i powiedziała, że go kocha.

Marlena zarzuciła Sewerynowi, że kłamie, jest oszustem i chciał się nią zabawić. Powiedziała również, że nie podoba jej się to, że nie był w stosunku do niej szczery. Para rozstała się w bardzo nieprzyjemny sposób. Rozmowa całkowicie wymknęła się spod kontroli.

Po burzliwym rozstaniu z Sewerynem i po zakończeniu programu kobieta związała się z mężczyzną o imieniu Błażej.

W trudnych chwilach po stracie mamy uczestniczka "Rolnika..." może liczyć na wsparcie internautów, którzy pozostawiają słowa otuchy pod jej ostatnimi postami. 

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Sabina Obajtek

***Zobacz także***

RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 6