Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

Marta Manowska "uciekła" w góry! Prowadząca program "Rolnik szuka żony" na zdjęciach bez makijażu

Marta Manowska, która prowadzi program "Rolnik szuka żony", zabrała swoich instagramowych obserwatorów w zimową podróż. Zaśnieżone szczyty, magiczny krajobraz i dziennikarka w naturalnym wydaniu - te zdjęcia warto zobaczyć.

Marta Manowska, która prowadzi program "Rolnik szuka żony", zabrała swoich instagramowych obserwatorów w zimową podróż. Zaśnieżone szczyty, magiczny krajobraz i dziennikarka w naturalnym wydaniu - te zdjęcia warto zobaczyć.
Marta Manowska /Kurnikowski /AKPA

Podczas gdy widzowie programu: "Rolnik szuka żony" wciąż wracają myślami do wydarzeń z minionego odcinka show, jego prowadząca – Marta Manowska – wybrała się na kolejny wyjazd! Tym razem dziennikarka wybrała "zimowe szaleństwo", a swoją przygodą dzieli się z internautami za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

Nie pierwszy raz gospodyni "Rolnika" raczyła użytkowników sieci nagraniami oraz relacjami z wyjazdu – w podobny sposób pani Marta utrzymywała również kontakt z internetową społecznością także podczas niedawnej wycieczki, a dzięki aktywności gwiazdy jej fani mogli poczuć iście wakacyjny klimat. 

Reklama

Teraz Marta Manowska porzuciła bikini, zamieniając letni strój na grubą kurtkę, narty i gogle. Od kilku dni na instagramowym profilu Manowskiej pojawiają się ujęcia prosto z największego austriackiego regionu narciarskiego. Wśród nich znaleźć można m.in. fotografię, na której pozuje bez mocnego makijażu.

Marta Manowska zachwyca na Instagramie

Marta Manowska na Instagramie odnajduje się równie dobrze, jak przed telewizyjnymi kamerami. Nic więc dziwnego, że chce dzielić się z innymi swoim szczęściem, a także pokazywać się w rozmaitych wydaniach. Gwiazda TVP w każdej wersji zbiera mnóstwo komplementów i nie inaczej było tym razem - pod fotografią, na której pokazała się bez makijażu, pojawiło się wiele pochlebnych wpisów.

Jak widać, Marta Manowska maksymalnie wykorzystuje czas na relaks, odpoczywając w urokliwych miejscach, a przy okazji "zabierając ze sobą" internautów! Tymczasem dziennikarkę na szklanym ekranie zobaczymy w najbliższą niedzielę - 21 listopada - o godz. 21:15. To właśnie wówczas w TVP 1 pojawi się 10. odcinek programu: "Rolnik szuka żony". 

Zobacz również: 

"Rolnik szuka żony": Będzie 9. edycja. TVP ogłosiła casting 

"Rolnik szuka żony 8": Nagrania finałowego odcinka 

"Rolnik szuka żony": Była uczestniczka krytykuje program 

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony | Marta Manowska | Instagram

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL