Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

Anna Bardowska publikuje zdjęcie z mężem. Opis wiele zdradził!

Anna Bardowska dodała nowe zdjęcie z mężem. Chociaż ukochana uczestnika 2. edycji programu: "Rolnik szuka żony" zamieściła tajemniczy wpis, internauci od razu go rozpracowali. "Wszystko widać" - pisali pod postem.

"Rolnik szuka żony": Grzegorz Bardowski, Anna Bardowska

Anna i Grzegorz Bardowscy to małżeństwo, które powstało dzięki programowi: "Rolnik szuka żony". W 2. edycji na wizytówkę mężczyzny odpowiedziała właśnie Ania, a jej list wzbudził zainteresowanie rolnika. W rozmowie z Martą Manowską Bardowski otwarcie wyznał, iż przed tą panią mógłby klęknąć na jedno kolano. Jego słowa okazały się prorocze! Od tamtej pory minęło już kilka lat, a państwo Bardowscy doczekali się już dwójki dzieci: Jasia oraz Liwii. Wspomniana para nie zniknęła ze świata mediów wraz z zakończeniem emisji "RszŻ", a wręcz przeciwnie!

Reklama

Anna i Grzegorz chętnie dzielą się swoją codziennością za pośrednictwem mediów społecznościowych, gdzie publikują rozmaite kadry oraz nagrania wideo. Internauci są więc na bieżąco z tym, co dzieje się u bohaterów "Rolnika…", a trzeba przyznać, że dzieje się sporo. Obecnie małżonkowie są na etapie budowy domu, o czym także często wspominają w swoich publikacjach. 

Mimo natłoku spraw całej rodzinie udało się niedawno "wyrwać" z domowego kieratu, łapiąc chwile wytchnienia w Szklarskiej Porębie. Ania Bardowska pochwaliła się już kilkoma kadrami z zimowego wypoczynku, przy okazji zbierając wiele ciepłych słów. Uwagę internautów w szczególności przykuł kadr, na którym Barodwscy pozują na tle zimowej scenerii.

"Rolnik szuka żony": Ania Bardowska z osobistym wyznaniem

Ania Bardowska z programu: "Rolnik szuka żony" skomentowała fotografię krótkim wyznaniem. 

Z kolei internauci zgodnie przyznali, że słowa w opisie są… zbędne! Już na pierwszy rzut oka widać bowiem, że Ania i Grzegorz niezmiennie darzą się ogromnym uczuciem.

Ania i Grzegorz wzięli udział w jednej z pierwszych edycji programu: "Rolnik szuka żony", a już wiadomo, że będzie… kolejny sezon! Telewizja Polska przyjmuje zgłoszenia do 9. odsłony show prowadzonego niezmiennie przez Martę Manowską.

Zobacz również:

Najważniejszy film roku wchodzi do kin!

Odkryta przez Polaka! To jemu zawdzięcza wielką karierę

Gwiazda złożyła nietypową obietnicę. Po latach żałuje?

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama