Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

Aneta z 5. edycji "Rolnika" wyszła za mąż

Podczas gdy w niedzielny wieczór widzowie mogli oglądać finałowy odcinek szóstej serii programu "Rolnik szuka żony", jedna z bohaterek wcześniejszej odsłony show cieszyła się zmianą stanu cywilnego! Aneta, która była jedną z kandydatek Marka, wyszła za mąż! Kim jest jej wybranek?

Aneta nie znalazła miłości w programie, ale pomógł jej w odnalezieniu szczęścia

"Rolnik szuka żony" to program obfitujący w wiele emocji. W szczególności mogli się o tym przekonać widzowie śledzący ostatnią edycję, w której nie brakowało zarówno czułych gestów, jak i... wybuchów złości. Finalnie dwóm rolnikom udało się stworzyć trwałe relacje z paniami poznanymi w programie.

Tymczasem w ostatnią niedzielę listopada ślub wzięła uczestniczka piątej edycji "Rolnika" - Aneta. W programie walczyła o serce Marka, który finalnie zdecydował się wybrać Olę. Rolnikowi nie udało się jednak zbudować trwałego związku z wybranką. Zdecydowanie więcej szczęścia w miłości miała właśnie Aneta, która po zakończeniu show związała się nowym partnerem.

Reklama

O tym, że jest to miłość na całe życie, świadczyć może fakt, iż zakochani w minioną sobotę wzięli ślub! Jak podają media, para znała się już wcześniej, jednak straciła ze sobą kontakt. Mężczyzna, który zobaczył Anetę w telewizji, postanowił do niej napisać, by odnowić znajomość.

"Znaliśmy się wcześniej. Wyjechałem jednak za granicę, nie było mnie w Polsce. Bardzo mi się podobała. Napisałem do niej później" - przyznał w rozmowie z "Dziennikiem Zachodnim" obecny partner uczestniczki piątej edycji "Rolnika" - Mateusz. Wesele miało miejsce w Domu Przyjęć Kalimera w Lyskach, a w tym szczególnym dniu Młodej Parze towarzyszyli najbliżsi.

"Rolnik szuka żony", który szybko stał się hitem Telewizji Polskiej, w sześciu edycjach połączył wiele par. Szczęście w miłości znaleźli bowiem m.in.: Grzegorz i Anna Bardowscy, Robert i Agnieszka Filochowscy czy Małgorzata i Paweł Borysewiczowie.

Dzięki programowi poznali się również m.in. Dawid i Kasia, którzy także stanęli na ślubnym kobiercu. Kilka miesięcy temu Marta Manowska pojawiła się też na ślubie Kasi i Piotra Kościeszów, którzy poznali się z kolei w czwartej edycji programu.

Czy niebawem do grona "rolnikowych małżeństw" dołączą: Jakub i Ania oraz Adrian i Ilona, których los połączył w szóstej edycji? Z pewnością wkrótce się o tym przekonamy!

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Sabina Obajtek


RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje