Reklama

Piękni i bezrobotni

Reklama

"Piękni i bezrobotni": Zaskakujące oblicze Roberta Górskiego i Mikołaja Cieślaka

Już w marcu Roberta Górskiego i Mikołaja Cieślaka zobaczymy w nowym serialu Polsatu "Piękni i bezrobotni". Co aktorzy mówią o swoich rolach, przygotowaniach do pracy na planie i relacjach w serialu?

Już w marcu Roberta Górskiego i Mikołaja Cieślaka zobaczymy w nowym serialu Polsatu "Piękni i bezrobotni". Co aktorzy mówią o swoich rolach, przygotowaniach do pracy na planie i relacjach w serialu?
Robert Górski i Mikołaj Cieślak na planie "Pięknych i bezrobotnych" /Polsat

Czy Robert Górski musiał w jakiś szczególny sposób przygotować się do roli w swoim autorskim serialu "Piękni i bezrobotni"?

- Trochę mnie kosztowała ta rola - mówi Robert Górski. - Musiałem opanować jazdę konną, jest scena, kiedy wyskakuję z płonącego helikoptera, wiszę na kolejce linowej, więc potrzebowałem trochę przygotowań - mówi serialowy Romek. Artysta kabaretowy zdradza też między innymi kulisy swojej sprawności fizycznej, która była niezbędna do odegrania niektórych scen w serialu.

Mikołaj Cieślak w "Pięknych i bezrobotnych" wcielił się w Gwidona - przyrodniego brata Romka.

Reklama

- Nie jestem piękny - z właściwym sobie poczuciem humoru ubolewa Mikołaj Cieślak. - W tym serialu jestem bezrobotny, chociaż w każdym odcinku znajdujemy pracę - zapowiada serialowy Gwidon.

"Piękni i bezrobotni" to autorski pomysł na serial komediowy Roberta Górskiego. Serial opowiada o ludziach upokarzanych przez system, którzy się nie poddają. W każdym odcinku bohaterowie serialu szukają sposobów, żeby odwrócić swój los.

Romek (Robert Górski) i Gwidon (Mikołaj Cieślak) żadnej pracy się nie boją! Od zawsze razem - pracują, mieszkają i walczą z systemem. Romek - ironiczny realista i Gwidon - naiwny lekkoduch zostają oszukani przez swojego przyjaciela z dziecięcych lat - Wiśniewskiego (Wojciech Kalarus). Kredyt, który miał być dla nich szansą, jest teraz 10-krotnie większy i praktycznie nie do spłacenia.

W dwunastu odcinkach przyrodni bracia będą znajdować coraz to nowe sposoby na zarobienie pieniędzy, najczęściej pracując na czarno. Jednak Wiśniewski ciągle pojawia się na ich drodze, żeby im uprzykrzyć życie. W każdym odcinku zobaczymy również sprzedawczynię Krysię (Anna Karczmarczyk), właścicielkę osiedlowego sklepu, do którego bracia przychodzą zazwyczaj po piwo i dobre rady. Krysia uczy Romka i Gwidona, jak działa współczesny świat.

"Piękni i bezrobotni" to słodko-gorzki serial komediowy pełen doskonałych odniesień do otaczającej nas rzeczywistości!W każdym odcinku pojawiają się specjalni goście, grani między innymi przez: Martę Żmudę Trzebiatowską, Grzegorza Wonsa, Joannę Kurowską, Andrzeja Nejmana, Annę Gzyrę, Mariusza Jakusa, Paulinę Holtz czy Anetę Todorczuk-Perchuć i innych.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Piękni i bezrobotni

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy