Reklama

Piękni i bezrobotni

"Piękni i bezrobotni": Wojciech Kalarus jako bezwzględny manipulator

Wojciech Kalarus to aktor wszechstronny, doskonale sprawdzający się zarówno w rolach dramatycznych, jak i komediowych, od lat współpracujący z najwybitniejszymi twórcami polskiego teatru. Jego rola Macierewicza w „Uchu Prezesa” stała się przebojem w sieci. Tej wiosny zadebiutuje na antenie Polsatu w nowej odsłonie. Wojciecha Kalarusa zobaczymy w jednej z głównych ról u boku Roberta Górskiego i Mikołaja Cieślaka w serialu „Piękni i bezrobotni”!

Wojciech Kalarus w serialu "Piękni i bezrobotni"

Już od 6 marca o godzinie 21:05 na antenie Polsatu wystartuje serialowa nowość wiosennej ramówki - "Piękni i bezrobotni". W sobotnie wiosenne wieczory będziemy śmiać się razem z Robertem Górskim i Mikołajem Cieślakiem, a słodko - gorzki humor w "Pięknych i bezrobotnych" doskonale podkręci swoją rolą Wojciech Kalarus.

Reklama

Romek (Robert Górski) - ironiczny realista i Gwidon (Mikołaj Cieślak) - naiwny lekkoduch zostają oszukani przez swojego przyjaciela z dziecięcych lat - Wiśniewskiego (Wojciech Kalarus). Kredyt, który miał być dla nich szansą, jest teraz 10-krotnie większy i praktycznie nie do spłacenia.

W dwunastu odcinkach przyrodni bracia będą znajdować coraz to nowe sposoby na zarobienie pieniędzy. Jednak Wiśniewski ciągle pojawia się na ich drodze, żeby im uprzykrzyć życie. 

"Piękni i bezrobotni" to słodko-gorzki serial komediowy pełen doskonałych odniesień do otaczającej nas rzeczywistości!W każdym odcinku pojawiają się specjalni goście, grani m.in. przez: Martę Żmudę Trzebiatowską, Grzegorza Wonsa, Joannę Kurowską, Andrzeja Nejmana, Annę Gzyrę, Mariusza Jakusa, Paulinę Holtz czy Anetę Todorczuk-Perchuć i innych.

Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ >>>

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Wojciech Kalarus | Piękni i bezrobotni