Reklama

Oscary 2020

Blac Chyna: Zwróciła na siebie uwagę podczas Oscarów

Przedstawiciel Blac Chyny, której kreacja na gali wręczenia Oscarów sprowokowała wiele negatywnych komentarzy, oskarżył krytyków modelki o rasizm.

Blac Chyna na czerwonym dywanie przed Oscarami

Modelka była jedną z gwiazd oscarowej gali, o której obecności na czerwonym dywanie rozpisywano się w dość kpiarskim tonie. Jej kreacja została uznana za jedną z najgorszych podczas ceremonii wręczenia nagród Akademii.

Reklama

Internauci zastanawiali się także, co była striptizerka robi na tak prestiżowej gali, jaką są Oscary.

Przedstawiciel Chyny szybko zareagował na nieprzychylną ocenę mediów, sugerując, że jego klientka padła ofiarą środowiskowego rasizmu.

Może [krytyka] wynikała z faktu, że jest gwiazdą reality show, samotną matką, albo przypomnieniem, że była kiedyś striptizerką...  Nie przyczynia się to jednak do zmiany powszechnej opinii, że być może po prostu Oscary w rzeczywistości są 'aż tak białe'" - słowa przedstawiciela Chyny cytuje portal TMZ.com.

Dodał, że Chyna nie była jedyną przedstawicielką szeroko pojętej branży rozrywkowej, która uczestniczyła w oscarowej gali, mino iż nie była ani nominowana do nagród Akademii, ani nigdy nie wystąpiła w żadnym filmie.

Przedstawiciel modelki zaznaczył, iż negatywna reakcja na jej obecność na czerwonym dywanie przed Oscarami "zwraca uwagę na walkę, na jaką Afroamerykanie muszą się przygotować w przemyśle rozrywkowym".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Oscary 2020