Reklama

Oscary 2008

Zlot fanów "M jak miłość"

Tłumy nacierających fanów i setki rozdawanych autografów. Wszyscy, którzy przybyli do Gdyni na Zlot Fanów serialu "M jak miłość" mieli okazję, aby pokrzyczeć z radości. "Takie zloty są bardzo przyjemne, ale jak się okazuje, również bardzo męczące. To mój pierwszy udział w takim spotkaniu z publicznością. Na szczęście ręce od rozdawania autografów jeszcze mnie nie bolą"- mówi Witold Pyrkosz.

Z uczestnictwa w zlocie cieszyła się Małgorzata Kożuchowska."Nie jestem zmęczona, ale chyba tylko dlatego, że jestem długodystansowcem"- żartowała aktorka, która chętnie pozowała do zdjęć i rozdawała autografy.

Reklama

Emocji na scenie dostarczył doktor Artur Rogowski. Postać odgrywana przez Roberta Moskwę ma z nim wiele wspólnego. "Zarówno w serialu jak i w życiu ćwiczę karate. W nowym sezonie, na ekranie będzie można podejrzeć co potrafię"- zdradza Robert Moskwa, który część swoich umiejętności pokazał na scenie, wraz z zespołem Karate Fudokan. Po tym mrożącym krew w żyłach występie, rozemocjonowani fani czekali tylko na Kacpra Kuszewskiego, który wraz Teresą Lipowską, oraz Orkiestrą Marynarki Wojennej wyśpiewał tytułową piosenkę "M jak Miłość".

"Uważam, że ten serial zasłużył sobie na taką popularność. Rozdawanie autografów cieszy i dodaje energii do działania"- mówi serialowy Marek Mostowiak. Oprócz spotkań z aktorami "M-ki" na zlotowiczów czekało mnóstwo atrakcji i konkursów. Chętni mogli sprawdzić się w biorąc udział w castingu do serialu. Zwycięzcy odegrali scenę z Małgorzatą Kożuchowską oraz Bożeną Stachurą. Natomiast w konkursie wiedzy o serialu, do wygrania był rejs statkiem z Przemysławem Cypriańskim i Karoliną Nowakowską.

Na koniec, na wszystkich czekał wielki tort, z podobiznami bohaterów. Znaleźli się na nim aktorzy, którzy przyjechali do Gdyni, aby być bliżej fanów. Wśród podobizn udało się dostrzec, między innymi : Dominikę Ostałowską, Bożenę Stachurę, Laurę Samojłowicz, Macieja Jachowskiego, Annę Gzyrę, Marcina Mroczka, czy Krystiana Wieczorka. Najbardziej wytrwali fani, na koniec dnia mogli obejrzeć przedpremierowy 676 odcinek "M jak miłość". Już dziś możemy zdradzić, że 1 września dziesiąty sezon serialu otworzą ogniste romanse.

Wątki Grażyny (Bożena Stachura), Marka Mostkowiaka (Kacper Kuszewski), Pawła (Rafał Mroczek) oraz Majki (Laura Samojłowicz). Nie zabraknie również amorów w serialowej restauracji Oaza. W najnowszej serii zobaczymy zdjęcia kręcone między innymi : na Skwerze Kościuszki w Gdyni, w Kamiennej Górze, porcie rybacki w Orłowie, oraz porcie jachtowym. Jesienne "M jak miłość" zapowiada się bardzo ciekawie i intrygująco.

AKPA/INTERIA.PL

Reklama