Reklama

Oscary 2008

Zduńscy wreszcie wzięli ślub

Pragniemy zaprosić wszystkich widzów serialu "M jak miłość" na ślub kościelny Kingi i Piotra Zduńskich, który odbędzie się 22 lutego w 725. odcinku serialu! Zapewniamy moc wrażeń, łzy wzruszenia oraz ryż na szczęście. Para młoda wypowie sakramentalne "tak" w kościele Świętej Katarzyny w Warszawie, bo tam właśnie realizowane były kluczowe sceny ślubne.

Patronka w osobie świętej Katarzyny to z pewnością dobra wróżba dla serialowej pary. W końcu w rolę Kingi wciela się nie kto inny jak Katarzyna Cichopek. Biała sukienka, welon i marsz weselny Mendelssohna to dla aktorki żadna nowość. Prywatnie Cichopek miała już bowiem to szczęście, aby stanąć na ślubnym kobiercu. Natomiast dla Marcina Mroczka, czyli Piotra Zduńskiego, ślub to absolutna premiera!

"Prywatnie nie miałem jeszcze okazji powiedzieć przed ołtarzem ukochanej kobiecie 'tak'. Uważam, że najbardziej wzruszającym momentem ceremonii ślubnej jest przysięga małżeńska. W chwili wypowiadania jej słów dochodzi do człowieka, jak ważny to moment. Uświadamiamy sobie, że odtąd ta druga osoba jest dla nas najważniejszą istotą na świecie. Wiążemy się z nią na dobre i złe, w szczęściu i biedzie, zdrowiu i chorobie" - przyznał Marcin Mroczek.

Reklama

Kinga i Piotrek stanowią co prawda serialowe "cywilne" małżeństwo już od dawna, ale dopiero teraz postanowili postawić przysłowiową kropkę nad "i"...i wziąć wreszcie ślub kościelny, który stał się wielkim wydarzeniem w całej rodzinie.

Intensywnie przeżywał to wydarzenie brat bliźniak pana młodego - Paweł Zduński, który tego dnia miał zaszczyt być jego świadkiem. Niemałe emocje towarzyszyły również odtwórcy tej roli - Rafałowi Mroczkowi, który biegał po planie z kamerą, aby uwiecznić tak wyjątkowy moment. W końcu nie co dzień brat żeni się po raz drugi z tą samą kobietą! Paweł miał też okazję przyjrzeć się z bliska, co czeka go już niebawem. Wcześniej zaprosił bowiem brata na swój ślub z ...Majką (Laura Samojłowicz). Dodatkowym dreszczem emocji podczas ceremonii ślubnej była dla niego obecność dawnej miłości w osobie Madzi Marszałek (Anna Mucha), która razem z nim świadkowała młodej parze.

Ale to nie wszystkie niespodzianki, jakie będą czekały na widzów serialu. Podczas tej samej uroczystości odbędą się również chrzciny Lenki, córeczki państwa młodych. Nic dziwnego, że tak istotne wydarzenia zgromadzą w jednym miejscu członków licznej rodziny, zarówno ze strony pana jak i panny młodej. Nie zabraknie mamy Piotrka, Marii Rogowskiej (Małgorzata Pieńkowska) z mężem i córeczką Basią. Stawi się też mama Kingi, Krystyna Filarska (Hanna Mikuć). No i oczywiście dziadkowie z Grabiny, czyli Barbara i Lucjan Mostowiakowie (Teresa Lipowska i Witold Pyrkosz).

Będzie wielkie zamieszanie. Niektórym gościom nie uda się bowiem dotrzeć na ślub. Część z nich zdąży jeszcze na wesele. Inni, z ważnych powodów, zmuszeni będą zrezygnować z dobrej zabawy.

Na koniec wypadałoby już tylko życzyć młodej parze życia usłanego różami i udanej podróży poślubnej. "Nie wiem, co wymyślili scenarzyści. Mam nadzieję, że zafundowali nam jakieś ciepłe kraje" - żartował Marcin Mroczek.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o swoich ulubionych serialach i podyskutować o nich, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl.