Reklama

Oscary 2008

Zdradza tajemnice doktora House'a

Siódmy sezon "Dr House" za pasem. Wszyscy chcą wiedzieć co stanie się z Huddy i z Trzynastką, a także w kogo wcieli się Amber Tamlyn. Twórca serialu, David Shore, odpowiada na te pytania.

Shore zapewnia, że House pozostanie sobą, tak samo jak Cuddy. Po prostu będą mieli teraz bliższą relację. Czy wprowadzą się do wspólnego mieszkania?

Reklama

"Z tym postanowiliśmy jeszcze poczekać, ale są przecież w związku..." - twierdzi producent.

Główną przeszkodą w związku Cuddy i House'a będzie dziwna atmosfera w pracy, wynikająca z ich bliskiej relacji. Ale na tym się nie skończy.

"Mamy dla nich cała gamę różnych przeszkód" - zapewnia Shore.

Producent zapewnia przy okazji, że Olivia Wilde na pewno wróci do serialu, kiedy zakończy pracę przy swoim filmowym projekcie "Cowboys & Aliens".

Czy nowa lekarka, grana przez Amber Tamblyn, pozostanie w serialu na dłużej?

"Podpisaliśmy kontrakt na krótki termin. Amber na tym też zależało. Ale w takich sprawach, nigdy nie wiadomo do końca, jak to będzie. Jeżeli będzie zadowolona ze współpracy i my też, jeżeli terminy jej pozwolą, to kto wie, co się stanie" - mówi producent.

Potwierdziła się również informacja, o tym, że serial zmieni swoją czołówkę.

"Tak, zrobimy to w tym roku. Myślę, że będzie to większa zmiana niż wprowadzenie do niej nowych nazwisk. Ale o tym, jak to będzie wyglądać, jeszcze nie zdecydowaliśmy" - wyznaje David Shore.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o swoich ulubionych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: David | David Shore | tajemnice | Dr House