Reklama

Oscary 2008

Zdrady i rozstania w "Na Wspólnej"

Już 7 września zobaczymy nowe odcinki serialu "Na Wspólnej". A w nich sensacja goni sensację!

Tej jesieni zaskoczą nas skomplikowane problemy i wyjątkowo trudne życiowe wybory bohaterów.

Na Wspólną powróci Grzegorz, jednak okaże się, że przyszłość jego małżeństwa z Żanetą już dawno została przekreślona. Objęty programem ochrony świadków Zięba ułożył sobie życie z inną kobietą i ponownie został ojcem. Nie będzie to nowiną dla Marii i Włodka, którzy ukradkiem kontaktowali się z synem. W tej sytuacji Ziębowie zaakceptują zaloty Juliana Szczęsnego do synowej. Ale czy Żanecie jest pisane szczęście u boku tego mężczyzny? Na drodze do stabilizacji może stanąć tajemnica , którą kryje jej adorator.

Reklama

Niepewna okaże się także przyszłość małżeństwa Kingi i Michała. Tym razem bezwzględna Ilona Zdybicka posunie się o krok za daleko, przez co Brzozowska wyrzuci męża z domu.

Barwnie zapowiadają się także inne wątki w serialu. Maja przed ołtarzem porzuci Nowickiego dla Igora! Jednak szczęście tej pary przerwie wiadomość o tym, że dziewczyna jest w ciąży z niedoszłym mężem. Po tym zawodzie miłosnym Igor szybko się jednak otrząśnie. Jak poukłada swoje sprawy osobiste?

Wiele życiowych i zawodowych zmian czeka małżeństwo Konarskich. Marta, której pozycja zawodowa w firmie zostanie zachwiana, wpadnie w szpony pracoholizmu i zaniedba rodzinę.

Tarapaty czekają także serialową młodzież - Olę i Daniela . Ucieczka z domu to dopiero początek ich kłopotów.

Pierwszy powakacyjny odcinek "Na Wspólnej" będzie można obejrzeć 7 września na stacji TVN o 20:05.