Reklama

Oscary 2008

Zaręczyny po czterech latach

Po ponad czterech latach mieszkania pod jednym dachem, wspólnego wychowywania dzieci, dwóch nieudanych randkach, wyrwaniu z rąk sułtana Omaru i płomiennym wyznaniu miłości - Maks (Tomasz Kot) zdobędzie się w końcu na poważną deklarację. Czy Frania (Agnieszka Dygant) przyjmie zaręczyny?

Ostatni w tym roku odcinek "Niani" zobaczymy już w najbliższą sobotę, 20 grudnia.

Reklama

Siódma seria upłynęła pod znakiem matrymonialnych gierek i podchodów. Choć oświadczyny padały z ust Maksa Skalskiego (Tomasz Kot) kilkakrotnie, za każdym razem kończyły się zupełnie nieoczekiwanymi konsekwencjami.

Aż trudno uwierzyć, że tych dwoje tak długo musiało czekać na ujawnienie swoich prawdziwych uczuć. Jeśli ktoś będzie chciał stanąć im w ostatniej chwili na drodze do szczęścia, to będzie to na pewno Karolina (Tamara Arciuch). Zrobi ona wszystko, co w jej mocy, żeby tylko Frania Maj (Agnieszka Dygant) nie została Panią Skalską.

"Na tę chwilę czekaliśmy od ponad 100 odcinków. Teraz mogłoby się wydawać, że skoro Maks się oświadczył to już prosta droga do ślubu, ale nie w przypadku Frani Maj. Wybór pierścionka zaręczynowego to najmniejszy z problemów. Ósma seria obfitować będzie w wiele niespodzianek" - mówi producentka serialu, Maria Czech.

"Na ich drodze do pełni szczęścia staną m.in. byli teściowie Maksa, zazdrosne koleżanki Frani, nieznani członkowie rodziny Skalskich, nowi narzeczeni Małgosi, dawne i jak się okaże nie do końca wyjaśnione romanse obojga. W obsadzie [ósmego sezonu Niani] zobaczymy m.in. rapera Tede, Daniela Olbrychskiego, Kasię Nosowską, Agnieszkę Chylińską, Dorotę Wellman, Bożenę Dykiel oraz Irenę Kwiatkowską i wiele innych osobistości"- ujawnia Czech.

Kto zna Franię Maj wie, że na pewno nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Jak potoczą się jej losy z Maksem Skalskim? W czyich ramionach zapomnienia szukać będzie Karolina i co na to Konrad? O tym, już w kolejnym - ósmym sezonie "Niani" - który zobaczymy na antenie TVN wiosną przyszłego roku.

Przypomnijmy, że Agnieszka Dygant jest jedną z pięciu aktorek nominowanych do nagrody Telekamer "Tele Tygodnia" 2009. Obok niej nominacje otrzymały także: Urszula Grabowska, Anna Guzik , Katarzyna Zielńska i Marta Żmuda Trzebiatowska.

Głosowanie potrwa do 8 stycznia 2009 roku. Na swoich faworytów można głosować za pośrednictwem kartek dołączanych do "Tele Tygodnia", sms-ów i za pośrednictwem strony internetowej. Laureatów poznamy już 2 lutego - telewizyjną transmisję z gali wręczenia nagród przeprowadzi TVP 2.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Dygant | kot | maks | zaręczyny | "Czterech"