Reklama

Oscary 2008

Wraca serial "Ranczo"

Jak się żyje mieszkańcom Wilkowyj pod nowymi rządami? Co Lucy zyskała, a co straciła, wygrywając wybory? I czy były wójt pogodzi się z utratą władzy? Odpowiedzi w premierowych odcinkach piątej serii "Rancza".

Pani wójt Wilkowyje śmiało gonią Europę. Dwa lata po wyborczym sukcesie Lucy (Ilona Ostrowska) próbuje godzić obowiązki urzędowe (których wciąż przybywa) z rodzinnymi. Ale nie ma co kryć, ciężar wychowania córeczki spada głównie na Kusego (Paweł Królikowski).

Reklama

Bywa on też dodatkowo zestresowany jako wydawca, próbujący wydobyć kolejną książkę od pisarza (Jacek Kawalec) dotkniętego niemocą twórczą. Życie artystyczne wciągnęło również Pietrka (Piotr Pręgowski).

- Melodyjny głos, piosenki o wiecznej miłości i przemijaniu, a przede wszystkim wężowe ruchy na scenie doprowadzają do szaleństwa kobiety, co nie podoba się Joli. Nie wiadomo, czy wokalista nie zakocha się w jakiejś fance - mówi Piotr Pręgowski.

Koledzy Pietrka staną się biznesmenami i na spotkania na ławeczce przed sklepem będą musieli specjalnie rezerwować czas. Pomysły Lucy, jak zajęcia tai chi dla kobiet i mecze koszykówki dla panów, zaskoczą mieszkańców gminy. Ale to nic w porównaniu z zamieszaniem, jakie spowodują unijne kontakty z Włochami.

Na każde potknięcie pani wójt będzie czyhał zdetronizowany Paweł Kozioł (Cezary Żak). Wymyśli plan odzyskania władzy. Ale czy mu się to uda w gminie, którą już opanowały kobiety?

Pierwszy odcinek nowego sezonu już w niedzielę, 6 marca, w TVP1.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o swoich ulubionych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Chcesz obejrzeć swój ulubiony serial, film, teleturniej? Sprawdź nasz program telewizyjny - mamy na liście ponad 200 stacji!

Więcej czytaj w magazynie "Tele Tydzień"

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Piotr Pręgowski | Ranczo | Ilona Ostrowska | Paweł Królikowski