Reklama

Oscary 2008

Wraca "Seks w wielkim..."

Od dzisiaj możemy znów obserwować szalone perypetie czterech przyjaciółek z Nowego Jorku. Felietonistka Carrie Bradshaw (Sarah Jessica Parker), prawniczka Miranda Hobbes (Cynthia Nixon), właścicielka galerii sztuki Charlotte York (Kristin Davis) i szefowa agencji PR Samantha Jones (Kim Cattrall) po raz kolejny ruszą na podbój wielkiego miasta.

Jak zawsze nie zabraknie zwariowanego humoru i szczypty pikanterii.

Reklama

"Seks w wielkim mieście" to serial, który wywołał prawdziwą rewolucję obyczajową. Opowiada o pięknych i niezależnych kobietach, które nie boją się rozmawiać o swojej erotyczności i czerpać przyjemności z seksu.

Choć wszystkie w głębi duszy poszukują prawdziwej miłości, nie są niepoprawnymi romantyczkami, tylko twardo stąpają po ziemi. Stanowią wzór do naśladowania dla milionów kobiet na świecie, które chcą brać z życia to, co najlepsze.

Sarah Jessica Parker, odtwórczyni głównej roli, dzięki serialowi stała się ikoną mody i inspiracją dla rzeszy fanek "Seksu w wielkim mieście". Serial bardzo szybko zyskał ogromną popularność i został obsypany wszystkimi możliwymi nagrodami m.in. Emmy, Złote Globy i nagrodę Gildii Aktorskiej.

Czwarta seria "Seksu w wielkim mieście" na pewno nie rozczaruje jego fanów. Będzie się działo! Carrie przeżyje wielką rozterkę uczuciową walcząc o odzyskanie uczuć Aidana i tęskniąc za Tym Jedynym, Charlotte będzie starała się zrobić wszystko, żeby zajść w ciążę, natomiast Miranda będzie zastanawiać się, co zrobić z niechcianą ciążą. Samantha wyruszy na kolejne podboje, a swoje zainteresowanie tym razem skieruje nie tylko na mężczyzn...

Uwielbiany przez kobiety i ukradkiem podpatrywany przez mężczyzn kultowy "Seks w wielkim mieście" będzie można oglądać na antenie TVN 7 od 7 sierpnia.

INTERIA.PL

Reklama