Reklama

Oscary 2008

Wielki ślub w "Pierwszej miłości"

W "Pierwszej miłości" kolejne romanse i intrygi. Tym razem piękna i urokliwa Anna Bilska (Agnieszka Włodarczyk), która zawróciła w głowie wielu mężczyznom, szykuje się do "wielkiego dnia".

"Ania to ekstremalna dziewczyna, więc szuka wrażeń. Tak naprawdę sama nie wie, czego chce i dlaczego zdecydowała się na taki krok"- opowiada Agnieszka Włodarczyk.

Reklama

Po tym, jak Anna zmanipulowała Patryka (Łukasz Dziemidok), a Bartka (Rafał Kwietniewski) postanowiła się pozbyć, widzów "Pierwszej miłości" czekają kolejne emocje związane z "ekstremalną" dziewczyną.

Tym razem Anna Bilska musi dotrzymać obietnicy, w której zobowiązała się poślubić Kacpra (Przemysław Saleta). Jednak Anna postawiła warunek. Były bokser wagi ciężkiej o pseudonimie "Rzeźnik" miał "usunąć" z jej życia Bartka.

"No cóż, ja chyba jestem skazany na kobiety, które mają bardzo skomplikowane charaktery" - Rafał Kwietniewski mówi o sytuacji, w której został postawiony jego bohater.

"To jednak nie koniec, ponieważ nie zostałem usunięty z gry, to postaram się odbić Anię z rąk tego Rzeźnika" - zapowiada z ironicznym uśmiechem aktor.

Bartek i Patryk prowadzeni uczuciem postanawiają za wszelką cenę przeciwstawić się zamążpójściu Anny. Z Wrocławia wyjeżdżają do rodzinnej miejscowości boksera - Wlekliczek, gdzie będzie odbywał się ślub Anny i Kacpra. W tym czasie trwają wielkie przygotowania. Prezent, czyli nowiutki lśniący samochód, przygotowany przez Kacpra dla panny młodej, jest już gotowy.

Nadchodzi chwila, gdy serca zaczną bić mocniej młodej parze, a Bartek i Patryk zbliżać się będą do ogrodu wypełnionego weselnymi gośćmi. Gdy staną twarzą w twarz z panną młodą, Anna rzuci się do ucieczki. W pogoń za nią ruszą "wybawcy" i Kacper. Tylko kto kogo dogoni... i jakie będą tego konsekwencje?

AKPA

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Włodarczyk | Przemysław Saleta | Włodarczyk | ślub