Reklama

Oscary 2008

Wampiryczny ślub w "Pierwszej miłości"

Scenarzyści serialu "Pierwsza miłość" postanowili zaskoczyć widzów. W jesiennych odcinkach Artur Kulczycki (Łukasz Płoszajski) przestanie być kawalerem. Wybranką jego serca zostanie Berenika (Maria Konarowska), z którą przed wakacjami zażarcie walczył o wpływy w firmie.

Przebieg ślubnej ceremonii nie będzie jednak typowy.Artur zaprosi gości na niezwykłe przyjęcie na Zamku, nie mówiąc im o prawdziwym celu spotkania.

Reklama

Kinga, Bartek, Patryk, Emilka, Marysia, Paweł, Anna, Łukasz, Aleks pojawią się na Zamku. Wszyscy zbiorą się w pustej sali, w której znajduje się wyłącznie ekran. Nikt nie będzie wie, czego się spodziewać. W pewnym momencie na monitorze pojawi się nagranie Artura i Bereniki. Upiornie ucharakteryzowani poinformują przybyłych, że rozpoczyna się noc wampirów, a o północy wydarzy się coś specjalnego.

Stefanii, asystentka Artura zaczyna rozdawać gościom krwistoczerwone napoje i zaprasza do zabawy. Na sali pojawiają się również kelnerzy i barmani w przebraniach z epoki. Zaczynają rozdawać kostiumy i rekwizyty, aby wszyscy goście mogli przenieść się do średniowiecznego świata wampirów.

Na sali panuje konsternacja. Wielu gości widzi się pierwszy raz od dawna. Anna z zazdrością obserwuje szczęście Patryka i Emilki. Dowiaduje się, że Bartkowi również się układa. W pewnym momencie podchodzi do niej Paweł, a to nie podoba się Kindze i Marysi, które obserwują ich z oddali.

Na przyjęciu pojawiają się byłe dziewczyny Artura: Edyta, Kaja, Amelka, co też nie wróży nic dobrego. Zakochani obserwują wszystkich z ukrycia zaciemnionego balkonu.

O północy Artur i Berenika wyłaniają się z kłębów dymu. Informują, że wybiła ich godzina. Zdradzają, że tego wieczora wezmą ślub. Goście są zupełnie zaskoczeni. Nikt nie spodziewał się, że jakakolwiek kobieta będzie potrafiła zaciągnąć Kulczyckiego do ołtarza. Rozpoczyna się ceremonia na wspaniałym ołtarzu. Padają słowa sakramentu i następuje wymiana obrączek. Artur całuje pannę młodą.

Co wydarzyło się się między Arturem i Bereniką i jak doszło do ślubu - widzowie "Pierwszej miłości" dowiedzą się w jesiennych odcinkach serialu.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o swoich ulubionych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Maria Konarowska | Łukasz | ślub