Reklama

Oscary 2008

Uwięzieni w śmiertelnej pułapce

Już od 6 września będziemy mogli ponownie śledzić losy bohaterów "Pierwszej miłości". Dwoje z nich: Kalina (Sasha Strunin) i Paweł (Mikołaj Krawczyk) znajdzie się w śmiertelnej pułapce.

Przed wakacjami wokół programu "Wojna gwiazd" powstała bardzo napięta atmosfera. Kalina dostawała listy z pogróżkami i przegrała pierwszy odcinek programu w wyniku sfałszowanego głosowania. Jednak nikt nie przypuszczał, jak bardzo ktoś będzie chciał jej jeszcze zaszkodzić...

Reklama

W nowych odcinkach Paweł przez cały czas będzie próbował rozwikłać zagadkę tajemniczych pogróżek. Główną podejrzaną nadal będzie Andrea (Monika Jarosińska) - sceniczna rywalka Kaliny. Jednak po rozmowie z nią nie będzie już tego taki pewien.

Obawa o bezpieczeństwo swojej podopiecznej będzie coraz silniejsza. A poszukiwanie osoby, która może stać za sabotowaniem kariery młodej piosenkarki stanie się dla Pawła priorytetem.

Pewnego dnia po skończonej pracy Paweł i Kalina wybiorą się na zakupy do galerii handlowej pod miastem. Nagle jadąc z dużą prędkością, Paweł zda sobie sprawę, że hamulce nie działają.

Samochód pędzi przed siebie, a piosenkarka i jej ochroniarz nie mają pojęcia co zrobić. W dodatku Kalina jest śmiertelnie przerażona. W okolicach Wadlewa Paweł wpada na ryzykowny plan. Chce wjechać samochodem do stodoły Śmiałka i wyhamować w sianie.

Czy plan Pawła się powiedzie i uratuje Kalinę? Czy ktoś specjalnie uszkodził hamulce w samochodzie?

Po tym zdarzeniu Paweł wreszcie zacznie odkrywać poszczególne elementy całej układanki, a rozwiązanie zagadki będzie wielkim zaskoczeniem. Show-biznes okaże się miejscem, gdzie nie ma miejsca na przyjaźń, a nawet na rodzinę. Liczą się tylko pieniądze i własny interes.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o swoich ulubionych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Mikołaj Krawczyk | Sasha Strunin | uwięziony | Paweł