Reklama

Oscary 2008

Uwiedzie Olę Szwed?

W nowej serii "Teraz albo nigdy!" pojawiła się Franka, grana przez Olę Szwed. Dziewczyna zakochana jest w Marcinie (Janie Wieczorkowskim). Czy w końcu chłopak zwróci na nią uwagę? Dlaczego traktuję ją z dystansem?

W serialu "Teraz albo nigdy!" od jakiegoś czasu możemy oglądać Olę Szwed, która gra Frankę, stażystkę w rozgłośni Marcina (Jan Wieczorkowski). Dziewczyna jest kuzynką redaktora naczelnego.

Reklama

Marcin z dnia na dzień odkrywa zalety młodej dziennikarki i jej postępy w pracy. W końcu miała świetnego mistrza, bo studiując kilka lat za granicą, słuchała audycji Marcina, który stał się jej dziennikarskim guru. Franka również jak mało kto świetnie zna się na muzyce i jest dobrym DJem.

Z biegiem czasu Marcin zaczyna dostrzegać w niej kobietę. Oczywiście nie należy oczekiwać, że po jego bolesnych doświadczeniach z Julią, od razu wpadnie w sidła miłości. Ale Franka wyraźnie go intryguje.

Czy Marcin postanowi wykorzystać swoje stare sztuczki uwodzicielskie? Widzowie przekonają się o tym już w najbliższą niedzielę, 10 maja, o g. 21.45 na antenie telewizji TVN.

INTERIA.PL

Reklama