Reklama

Oscary 2008

"Usta usta": Czyje to dziecko?

W życiu bohaterów serialu "Usta usta" kolejna rewolucja. Julia dowiaduje się, że zostanie mamą. Problem w tym, że nie jest do końca pewna, kto jest ojcem dziecka. Będzie afera.

Spośród trzech par tylko Julia (Magdalena Różczka) i Adam (Paweł Wilczak) nie mają jeszcze potomstwa. Jednocześnie oboje bardzo chcieliby już zostać rodzicami. Ale gdy nadchodzi ten dzień, kiedy Julia odkrywa, że jest w ciąży, wcale nie czuje się w pełni szczęśliwa. Dlaczego?

Reklama

Powód jest prosty - nie wie, kto jest ojcem! Gdy Adam (Paweł Wilczak) się o tym dowie, przeżyje prawdziwy szok.

Życie uczuciowe Julii zawsze było skomplikowane. Atrakcyjna, inteligentna, przebojowa, bardzo podoba się mężczyznom. Dlatego, kiedy wybrała Adama, on poczuł się, jakby wygrał los na loterii. Spośród mnóstwa kandydatów wybrała właśnie jego. Nie spodziewał się jednak, że ukochana nie powiedziała mu wszystkiego. Zataiła przed nim najważniejszą rzecz: to, że ma męża.

Jakby tego było mało, Jan (Lude Reno) znów pojawia się w jej życiu. Pobrali się parę lat temu, kiedy Julia prowadziła bardziej "rozrywkowy" tryb życia. Przystojny i szarmancki Jan był idealnym towarzyszem wspólnych balang. Jednak oboje szybko uznali, że ich związek nie ma przyszłości. Postanowili się więc rozstać za obopólną zgodą.

Kiedy spotkali się w celu ustalenia szczegółów rozwodu, Julia była właśnie po wielkiej awanturze z Adamem. Pocieszenie znalazła w... ramionach Jana. Spędzili razem noc. Kiedy więc okazuje się, że zaszła w ciążę, jest przerażona. Nie wie, kto jest ojcem!

Podczas balu charytatywnego, na który wszystkich zaprosił Krzysztof (Marcin Perchuć), Julia przyzna się Agnieszce (Magdalena Popławska), że spodziewa się dziecka, ale nie wie z kim. Następnego dnia pójdzie do szpitala zrobić badanie USG. Będzie chciała się dowiedzieć, kiedy dokładnie nastąpiło poczęcie. W trakcie wizyty do gabinetu wejdzie Adam.

W ten sposób dowie się, że jego dziewczyna jest w ciąży. Natychmiast postanowi się oświadczyć! Zrobi to w charakterystycznym dla siebie stylu - z pełną pompą. Jednak zamiast "tak" usłyszy gorzkie słowa. Julia wyjawi mu, że nie jest pewna, czy to jego dziecko!

Adam będzie załamany. Na dodatek okaże się, że Julia postanowi wyjechać z Warszawy i w Krakowie poczekać na rozwiązanie. Ukochany za wszelką cenę będzie starał się ją zatrzymać. Pojawi się nawet na dworcu! Ona jednak nie zmieni swojego zdania. Czy to będzie oznaczać koniec ich związku?

Marzena Juraczko

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o swoich ulubionych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

TV14

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: kto | Nie | dziecko | Usta usta | kto jest ojcem? | julia