Reklama

Oscary 2008

Urodziny serialu "Tylko miłość"

Co znaczy tonąć w morzu kwiatów i blasku świec mogli się przekonać goście urodzinowego przyjęcia serialu "Tylko miłość". Nie mogło zabraknąć "stu lat", tortu z fajerwerkami i szampana.

Aktorzy odśpiewali również tytułową piosenkę.

Reklama

Dokładnie rok temu, widzowie poznali bohaterów, którzy bez względu na wiek, przeciwności losu i status społeczny nieustannie poddają się magii miłości. A że miłość nie jedno ma imię, to czasem sączy się cicho jak letni deszczyk, czasem miota niczym burza śnieżna, by znów uderzyć jak grom z jasnego nieba i rozgrzać serca zagubionych, acz przeznaczonych sobie ludzi.

Obecna na przyjęciu Nina Terentiew nie miała wątpliwości, co w życiu jest najważniejsze.

"Tylko miłość" - powiedziała krótko.

Także obecni na urodzinach: Ewa Ziętek, Edyta Herbuś, Małgorzata Socha, Urszula Grabowska, Andrzej Młynarczyk, Tadeusz Huk, Andrzej Grabowski, Andrzej Andrzejewski, Mariusz Czerkawski, Marian Dziędziel i Żora Koroliow zgodnie przyznali, że choć to z jednej strony to banalne, to każdy marzy o tym, by za sprawą ukochanej osoby utonąć w morzu róż.

Nikomu dotychczas nie znudziło się też wypowiadanie kwestii "kocham cię", bo szczególnie słodko słowa te smakują po kłótniach, zdradach i powrotach, których w serialu nie brakuje.

AKPA

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: urodziny | Tylko miłość | miłość