Reklama

Oscary 2008

Trzebiatowska opuszcza męża

W serialu "Teraz albo nigdy!" szykuje się małżeńska scysja. Marta Orkisz (Żmuda-Trzebiatowska) wyprowadzi się od męża Roberta (Kasprzykowski).

Do Orkiszów przyjeżdżają z niezapowiedzianą wizytą rodzice.Twierdzą, że chcą się spotkać z dawnym przyjacielem. W rzeczywistości ojciec Marty wyczuł, że w małżeństwie córki nie dzieje się najlepiej. Chcą się więc zorientować w sytuacji. Robert jest zły na żonę, która udaje przed rodzicami, jak naprawdę jest między nimi. Marta nie mogąc znieść ciężkiej atmosfery po wyjeździe rodziców, wyprowadza się do Basi.

Reklama

Z kolei matka Andrzeja jest wściekła, że syn ukrywał przed nią prawdę o swojej pracy. Chłopak nadal nie chce też przyznać się przed Basią, co tak naprawdę robi. Namawia go do tego Marcin, który załatwił dziewczynie pracę w Radiu X i jest nią oczarowany. Sytuacja się komplikuje, gdy Julia zmęczona natarczywością zakochanego w niej Krzysztofa prosi Andrzeja, by udawał jej chłopaka. Zazdrosny Krzysiek sprawdza swojego rywala i przychodzi do Julii z sensacyjną informacją: jej chłopak jest tancerzem erotycznym!

Na wyznanie ukochanemu prawdy nie może się zdobyć Jola. Nerwowo reaguje na każdą wzmiankę Grażyny dotyczącą udawanej ciąży. To wywołuje kryzys między przyjaciółmi. Michał jest już zmęczony przygotowaniami do wystawnego ślubu i wesela, choć stara się ukryć swoją irytację. Postanawia urządzić przyjęcie dla swoich znajomych w domu przyjaciela. Babcia Ewa od razu zwraca uwagę na Martę.

Jak zakończą się rodzinne perypetie Orkiszów, dowiemy się w najbliższych odcinkach serialu.

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Marta