Reklama

Oscary 2008

Trudna ciąża w "Na Wspólnej"

W ciągu najbliższych tygodni w serialu "Na Wspólnej" zmagać będziemy się z problemem dojrzałej ciąży. Kiedy Izabela Brzozowska (Anna Korcz) wyzna prawdę swojemu narzeczonemu Jerzemu Dudkowi (Wojciech Wysocki)?

Izabela już od kilku dni nosi się z zamiarem powiedzenia Jerzemu o ciąży. Nie jest jej łatwo, ponieważ narzeczony ma inne plany na ich wspólne życie. Kieruje się przekonaniem, że skoro oboje mają już dorosłe i samodzielne dzieci, mogą poświęcić więcej czasu dla siebie i swoje pasje.

Reklama

Opory Izabeli staną się bardziej zrozumiałe po wizycie Jerzego u córki - Edyty. Okazało się, że wiadomość o jej ciąży była przedwczesna i Dudek nie zostanie dziadkiem. Co zresztą bardzo go cieszy, bo jak twierdzi, nie jest jeszcze przygotowany do tej roli. Tym bardziej, że nie przepada za niemowlętami. Z tego też powodu nigdy nie myślał o drugim dziecku.

Brzozowska zaczyna być prawdziwe przerażona sytuacją, w jakiej się znaleźli. Nie umie zdobyć się na odwagę, by podzielić się z Jerzym nowiną o ciąży.

Dudkowi tymczasem trudno zrozumieć dziwne zachowanie, napady złości i osłabienie narzeczonej. Ona natomiast martwi się tym, że ciąża w jej wieku może stanowić zagrożenie dla zdrowia dziecka. Stara się jednak podtrzymać przekonanie, że późne macierzyństwo to wspaniałe doświadczenie.

Perypetiom Izabeli i Jerzego przyjrzymy się bliżej 25 listopada, w 1044. odcinku serialu 'Na Wspólnej".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Anna Korcz | ciąża | Na Wspólnej | 'Na wspólnej'