Reklama

Oscary 2008

Tomasz Karolak: To będzie hit!

- "Rodzinka.pl" to sitcom realizowany jak film fabularny - zapewnia gwiazda nowej produkcji TVP, Tomasz Karolak. Premiera serialu zaplanowana jest na marzec.

Ostatnim serialem, w którym mogliśmy oglądać Karolaka, była produkcja TVN-u "39 i pół".

Reklama

- Jestem potwornie zmęczony. Dawno nie grałem w serialu, bo od "39 i pół" minęły prawie dwa lata. To jest strasznie ciężka praca i czuję ulgę, że już kończymy zdjęcia. Jestem po tym serialu całkowicie wyżęty, jak przez wyżymaczkę. Warunki i krótki czas, całkowicie nas zmiażdżyły. Ale wiem, że było warto. Oglądając efekty tej pracy, jestem bardzo zadowolony. Myślę, że to będzie hit - prognozuje aktor.

Karolak zwraca uwagę na świetny scenariusz, "który jest przemyślany i genialnie napisany".

- Jak aktor ma co grać, ma dobry tekst, to zawsze się to układa w jakąś całość. Myślę, że nie mamy się czego wstydzić - mówi Karolak.

"Rodzinka.pl" to historia małżeństwa z trójką dzieci. Serialową żonę Karolaka gra Małgorzata Kożuchowska.

- Małgosia Kożuchowska jest rewelacyjna. To jest kompletnie inna rola w jej karierze. Małgosia to jedna z takich partnerek, z którymi pracuje się z przyjemnością - dyplomatycznie skwitował aktor.

Największym wyzwaniem była jednak chyba praca z dziećmi...

- Tak. Ciężko było grać z dziećmi. To są największe na świecie łobuzy i bandziory!(śmiech) Mają energię nie do powstrzymania, która albo ciągnie się w nieskończoność, albo szybko się wypala. Bywało tak, że mieliśmy po około 20 dubli jednego ujęcia, a było też tak, że robiliśmy coś bardzo szybko. Ale mimo wszystko chłopaki są świetne - mówił Karolak.

Na koniec aktor pokusił się o gatunkową ocenę "Rodzinki.pl".

- Ten serial to komedia z walorem edukacyjnym. Jest tak świetnie napisany, że powinniśmy się tylko uczyć od Kanadyjczyków i Amerykanów. To jest tragi-komedia. Najbardziej lubię, kiedy ludzie oglądając film, czy serial, śmieją i zaraz wzruszają - zakończył Karolak.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o swoich ulubionych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Chcesz obejrzeć swój ulubiony serial, film, teleturniej? Sprawdź nasz program telewizyjny - mamy na liście ponad 200 stacji!

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Karolak | hity | TVP | \ Film | Rodzinka.pl