Reklama

Oscary 2008

Szyc i Adamczyk w serialu!

Adamczyk, Ostaszewska, Szyc, Olszówka - to nie obsada ambitnej fabuły. Już w niedzielę, 6 marca, debiutuje nowy serial "Przepis na życie", w którym pojawią się gwiazdy polskiego kina. Główną bohaterkę zagra Magdalena Kumorek, znana z serialu "Samo Życie".

Motywem przewodnim serialu, który produkuje stacja TVN, jest myśl, że nigdy nie jest za późno, by odkrywać swoje pasje.

Reklama

Główna bohaterka to Anka (w tej roli Magdalena Kumorek) z pozoru typowa żona i matka. W pogoni za codziennymi obowiązkami zawodowymi oraz domowymi nie zauważyła, że do jej życia wkradła się nuda, a u boku jej męża Andrzeja (Piotr Adamczyk) pojawiła się nowa kobieta (Maja Ostaszewska).

Przypadek sprawi, że Anka zacznie pracować w restauracji odkrywając w sobie pasję i talent do gotowania. Zanim jednak to się stanie, przeżyje wiele smutnych chwil. Porzuci ją mąż, a zaraz potem okaże się, że jest w ciąży.

"Moja bohaterka to kobieta, która poświęciła się rodzinie i skupiła na jej utrzymaniu, co nie wyszło jej na dobre. Gdy rozsypuje się jej małżeństwo, sprawy przyjmują nieoczekiwany obrót" - opowiada Magda Kumorek.

W trudnych chwilach Ankę wspiera jej córka Mania (Aleksandra Radwańska), przyjaciółka Pola (Edyta Olszówka) i mama Irena (Dorota Kolak). A Piotr Adamczyk tym razem zaprezentuje się w roli bohatera niekoniecznie budzącego sympatię widzów.

"Mój bohater Andrzej porzuca żonę w ciąży, dlatego, że się zakochał w innej kobiecie" - zdradza aktor.

Borys Szyc wcieli się w szefa kuchni w restauracji, w której pracuje główna bohaterka.

Pierwszy odcinek nowego serialu już w niedzielę, 6 marca, w TVN.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o swoich ulubionych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Chcesz obejrzeć swój ulubiony serial, film, teleturniej? Sprawdź nasz program telewizyjny - mamy na liście ponad 200 stacji!

Więcej czytaj w magazynie "Tele Tydzień"

AKPA

Reklama