Reklama

Oscary 2008

Socha z Muchą walczą o Bobka

Ruszyły zdjęcia do nowego serialu TVN "Prosto w serce", jest to Polska wersja argentyńskiej telenoweli "Sos mi vida" (Jesteś moim życiem). To już kolejna po "Brzyduli" i "Majce" tak lubiana przez producentów TVN współczesna historia Kopciuszka.

Biedna dziewczyna zakochuje się w bogatym właścicielu firmy, a później żyją długo i szczęśliwie. Zanim to jednak nastąpi muszą pokonać wiele przeciwności losu. W rolę kopciuszka wcieli się Anna Mucha. Jej bohaterka Monika jest zwykłą dziewczyną żyjącą w dużym mieście, wynajmują mieszkanie wraz z koleżankami, która aby zarobić na utrzymanie musi znaleźć pracę.

Reklama

- Monika jest bardzo temperamentna, silna, niezależna, ale też kobieca i słaba. Bardzo fajna dziewczyna i mam nadzieję, ze ja widzowie polubią. Zawsze miała pod górkę i znów jest na rozstaju dróg. Wychowała się w sierocińcu. Trenuje boks. Jej kariera nie toczy się jednak, tak jakby chciała, więc musi znaleźć pracę, ale jak się okazuje wcale o tą pracę łatwo nie będzie - opowiada o swojej postaci aktorka.

Jak to zwykle bywa w bajkach i w życiu zwykłych dziewczyn, Monika poznaje swojego księcia całkiem przez przypadek, nie wiedząc, ze to jest książę. W tej roli widzowie będą mogli zobaczyć mającego już doświadczenie w roli prezesa Filipa Bobka.

- Artur Sagowski jest prezesem firmy developerskiej, dużo jeździ po świecie, jest bardzo przedsiębiorczym facetem i bardzo skrzywdzonym przez los. Wcześniej był rajdowcem, ale musiał przejąć firmę. Jest niewyobrażalnie dobry i pomaga wszystkim wokół - tak charakteryzuje swojego bohatera aktor.

Oczywiście jak można się domyślać Artur zostanie szefem Moniki, a potem jej ukochanym. Wcześniej jednak Monika będzie musiała stoczyć kilka walk. Jako bokserka z przeciwniczkami na ringu o mistrzostwo, a jako kobieta z narzeczoną Artura o miejsce przy jego boku. W roli pięknej i zaborczej narzeczonej księcia widzowie zobaczą Małgorzatę Sochę.

Pozostaje mieć nadzieję, że mimo całkiem innego temperamentu serial będzie równie romantyczny i namiętny jak argentyński pierwowzór. Co do tego, że Ania Mucha, będzie bardzo seksowną zwykłą dziewczyną, nie ma wątpliwości. Już w pierwszych nagrywanych scenach szuka pracy w czerwonej króciutkiej seksowej sukience i niebotycznie wysokich równie czerwonych szpilkach. Czyżby producenci zapomnieli dostosować kostiumy do Polskich realiów?

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o swoich ulubionych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

AKPA

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: TVN SA | Małgorzata Socha | Anna Mucha | Filip Bobek | firmy | dziewczyna | widzowie | socha