Reklama

Oscary 2008

Serialowa zbrodnia i kara

Tomasz Stockinger, znany jako dr Lubicz z "Klanu", tym razem dopuści się ciężkiej zbrodni w finałowym odcinku "Hotelu 52".

- Zdrada, niepohamowana żądza, wpływ złej kobiety - to wszystko sprawi, że mój bohater Wiktor straci kontrolę nad tym, co robi - zdradza Tomasz Stockinger, który gościnnie pojawi się w ostatnim odcinku 2. sezonu "Hotelu 52".

Reklama

- Cena, jaką przyjdzie mu za to zapłacić, będzie naprawdę wysoka.

Wiktor Mrugała ma wszystko - udane życie zawodowe i rodzinne. Jest szanowanym dyrektorem banku, ma cudowną żonę Alicję (Bożena Krzyżanowska) i syna Piotra (Sławomir Doliniec), z którego może być dumny.

Owszem, zdarzył mu się romans w niedalekiej przeszłości, ale przecież porzucił kochankę, gdy ta chciała zmusić go do rozwodu. Mrugała czuje się bezpiecznie. Do czasu...

Mrugałowie zagoszczą w Hotelu 52, gdyż Piotr będzie chciał przedstawić im kobietę swojego życia. Jakież będzie zdziwienie Wiktora, gdy okaże się, że wybranką syna jest Dominika (Marta Dobecka), jego była kochanka.

Z premedytacją związała się z Piotrem, aby móc ponownie zbliżyć się do jego ojca. Ma prosty plan - wykorzystując młodego Mrugałę zamierza znowu związać się z Wiktorem i doprowadzić wreszcie do jego rozwodu.

Wiktor nie da się jednak tak łatwo zaszantażować. Postanowi zagrać w tę samą grę, co Dominika, i pójdzie z nią do łóżka. Jeszcze ten jeden, ostatni raz.

Niestety, słysząc, co dziewczyna zamierza zrobić z życiem jego i Piotra, straci panowanie nad sobą. Niespodziewanie zaciśnie ręce na jej szyi...

- Mam nadzieję, że moje pojawienie się na ekranie wywoła pewną refleksję u widza - że za każdy zły uczynek prędzej czy później spotyka człowieka kara - tłumaczy Tomasz Stockinger. - Tak to już jest na tym świecie, że zło przyciąga zło.

Magda Adamcio

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o swoich ulubionych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Chcesz obejrzeć swój ulubiony serial, film, teleturniej? Sprawdź nasz program telewizyjny - mamy na liście ponad 200 stacji!

Teleświat

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Stockinger | kara | zbrodnie | Hotel 52 | serial