Reklama

Oscary 2008

Sasha Strunin w "Pierwszej miłości"

Kiedy Paweł stanie się dla Kaliny kimś więcej niż ochroniarzem, zaczną się problemy. Rywale gwiazdy są gotowi na wszystko.

Kalina (Sasha Strunin) wydaje się na scenie silną, pewną siebie dziewczyną, która potrafi hipnotyzować publiczność. To pozory. Naprawdę jest wrażliwa i zagubiona w świecie show-biznesu, do którego dopiero wchodzi.

Reklama

Udział w konkursie "Wojna Gwiazd" okazuje się dla niej trudnym doświadczeniem. Poznaje smak zawiści, anonimowych pogróżek i zakulisowych rozgrywek. Okaże się, że nawet zatrudnienie Pawła (Mikołaj Krawczyk) jako ochroniarza, nie zapewni dziewczynie spokoju.

Kalina, szukając ucieczki przed stresem, wybierze najgorsze rozwiązanie. Kiedy Paweł znajdzie ją półprzytomną, będzie podejrzewał, że mogła połączyć alkohol z jakimiś tabletkami. Zabierze Kalinę do siebie.

A wkrótce potem w "Superfaktach" ukażą się kompromitujące zdjęcia dziewczyny. Matka, która jest zarazem jej agentką, uzna, że Kalina marnuje szansę, na którą obie czekały tak długo.

Kiedy zaś do Marysi (Aneta Zając) dojdą wiadomości, że Paweł i piosenkarka są parą, uzna, że nie ma szansy na uratowanie małżeństwa.

Igor Paja

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o swoich ulubionych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Sasha Strunin | 'Gwiazdy' | Paweł | sasha