Reklama

Oscary 2008

Samusionek w "Na Wspólnej"

Z plebani na Wspólną - taką drogę przejdzie niedługo Anna Samusionek. Po dość długiej przerwie znów pojawi się w serialowej produkcji. Tym razem nie będzie to już "Plebania".

Aktorka zamieniła ją na serial "Na Wspólnej", gdzie zagra czarny charakter.

Reklama

"Moja bohaterka to Ilona Zdybicka. Atrakcyjna, pewna siebie i wyrachowana bizneswoman, która stanie się współudziałowcem Budmaksu i domu przy Wspólnej. I tym samym zburzy spokój mieszkańców tej ulicy" - opowiada o swojej roli Anna Samusionek.

Wygląda na to, że nad głowy serialowych bohaterów nadciągają czarne chmury. Zwłaszcza, że wiodącym celem Zdybickiej będzie zysk. Nie istnieją dla niej sentymenty. W końcu w biznesie nie ma na nie miejsca. Obca będzie jej również wyrozumiałość względem mieszkańców ulicy Wspólnej. Względy rodzinne i relacje, jakie dotychczas panowały między lokatorami a zarządem Budmaksu też nie będą miały dla niej żadnego znaczenia. Wyposażona w udziały i prawo głosu będzie mieszać się we wszystko, co dotyczy jej inwestycji i nie tylko...

Producent serialu, Tomasz Karpiński zdradza szczegóły dotyczące fabuły:

"Obecność inteligentnej i atrakcyjnej bizneswoman nie obejdzie się także bez echa wśród męskiej części bohaterów serialu. Szczególnie jednemu z braci Brzozowskich z trudem przyjdzie udawanie obojętności względem uroków Zdybickiej".

Annę Samusionek, w roli zdeterminowanej kobiety interesu, zobaczymy po raz pierwszy na ekranie 4 marca 2009 roku.

AKPA/INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Anna Samusionek | serial | Nie | Na Wspólnej | 'Na wspólnej'