Reklama

Oscary 2008

Samotna matka, zwariowana córka

Już pod koniec października w TVN7 ruszy siódmy sezon o samotnej matce i jej zwariowanej córce. O kolejnych kłopotach, jak zwykle kochanych, Lorelai (Lauren Graham) i Rory (Alexis Bledel) będziemy się mogli przekonywać przez cały tydzień.

Kiedy kilkanaście lat temu Lorelai urodziła Rory podjęła trudną decyzję o samotnym wychowywaniu córki, czego nie mogli zaakceptować jej rodzice. Wyprowadziła się z domu i wzięła na swoje barki cały ciężar wychowania i utrzymania dziecka. Robiła wszystko, co tylko było w jej mocy, by sprostać wyzwaniu. Jednak po kilku latach ciężka sytuacja finansowa zmusiła ją do zmiany decyzji. Lorelai to kobieta honorowa i niezależna, ale potrafiła schować dumę w momencie, gdy chodziło o Rorę.

Reklama

Dla dobra córki pogodziła się z rodzicami, którzy obiecali finansować edukację wnuczki. Od tego momentu obserwujemy, jak kształtują się losy rodziny Gilmore i ich najbliższych przyjaciół.

Siódma seria "Kochanych kłopotów", którą z końcem października zacznie emitować TVN 7 to czas, kiedy Lorelai Gilmore dobiega czterdziestki, ma za sobą kilka życiowych błędów i bardzo stara się, aby nie popełnić kolejnych. Lorelai do niedawna była pełna radości i planów na przyszłość. Jednak jej wybranek, Luke Danes (Scott Patterson), nagle przestał jej się podobać. Dowiedziała się, że Luke ma 12 letnią córkę i go zostawiła....

Pewnego ranka Lorelai budzi się u boku Christophera (David Sutcliffe) i dochodzi do wniosku, że musi w swoim życiu wszystko zmienić.

Po powrocie do domu pozbywa się wszystkich rzeczy, które przypominają jej Luke'a.

To też nie był łatwy rok dla jej córki - Rory. Przepadły jej marzenia o dziennikarskiej karierze za sprawą potężnego wydawcy, który na domiar złego okazał się ojcem jej chłopaka, Logana Huntzbergera (Matt Czuchry). Studia też nie układały się po myśli Rory, która przepełniona frustracją, pokłóciła się z matką i wyprowadziła z domu do dziadków, Emily i Richarda. Na szczęście jej sprawy osobiste zaczęły układać się pomyślnie, opuściła staroświecki dom dziadków, pogodziła się z matką i wróciła na studia na Yale. Wtedy nadszedł czas kolejnej próby. Okazało się, że Logan musi podjąć pracę w Londynie. Rory otrzymuje pożegnalny prezent od Logana, który wyjeżdża do Londynu. Wprawdzie Rory planuje odwiedzić go latem, ale okazuje się, że Logan zaplanował sobie jej przyjazd na Boże Narodzenie. Czy uczucie łączące Rory i Logana przetrwa rozstanie?

Mieszkańcy Stars Hollow obserwują to wszystko uważnie. To mała miejscowość, w której wszyscy się ze sobą znają i wszystko o sobie wiedzą.

"Kochane kłopoty" już kilka razy zdobywały nagrody AFI czy Viewers for Quality Television Awards. Lauren Graham, filmowa Lorelai, była nominowana do Złotego Globu dla Najlepszej Aktorki oraz do przyznawanej przez Stowarzyszenie Aktorów Telewizyjnych nagrody za najlepszą rolę kobiecą.

Nowa seria "Kochanych kłopotów",już od 31 października w TVN7 od poniedziałku do piątku o g. 16.35.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: cały | Alexis Bledel | córki | TVN SA | matka | córka | samotna matka