Reklama

Oscary 2008

"Samo Życie": Będzie się działo

Nowa dziennikarka Kamila, tragiczny wybuch w redakcji, w którym ktoś zginie - to tylko niektóre niespodzianki, które czekają nas jesienią w serialu "Samo Życie".

Każdy serial na nowy sezon szykuje dużo dramatycznych wątków. Nie inaczej jest i w "Samym Życiu". Od września do bohaterów dołączy nowa dziennikarka, Kamila Adamska.

Reklama

Kamila jest żoną stomatologa i matką trójki dzieci. Jednak znudziło się jej bycie tylko kurą domową i wraca do zawodu. W redakcji serdecznie zaprzyjaźni się z Marysią (Edyta Olszówka).

W roli Kamili zobaczymy Darię Widawską. Aktorka żartuje, że zaczyna się specjalizować w rolach matek - grała je już w "39 i pół" i w "Apetycie na życie".

Tym razem będzie miała trójkę dzieci, a najwięcej problemów przysporzy jej najstarsza córka.

W jednym z pierwszych odcinków nowego sezonu "Samego Życia" dojdzie do tragedii. W redakcji zostanie podłożona bomba, która prawie całkowicie zniszczy pomieszczenia i porani wielu dziennikarzy.

Podłoży ją żołnierz, mszcząc się za to, że jego prośba o wydanie pamiętników spotkała się z odmową. Skonstruowana domowym sposobem bomba spowoduje wiele szkód. Będą ofiary śmiertelne.

Kto zginie? Wiemy, że Roman Badera (Jacek Kopczyński) zostanie ciężko ranny, a Kika (Anna Oberc) zapadnie w śpiączkę!

Nie zabraknie w serialu także miłosnych namiętności. Aneta (Edyta Herbuś), wiedząc, że Pino (Stefano Terrazzino) ma kłopoty małżeńskie, uwiodła mężczyznę. Nie skończy się na jednej nocy. Ich romans rozwinie się, a interesowna Aneta będzie chciała jak najwięcej zyskać, także finansowo. Czy Pino się w końcu opamięta?

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o swoich ulubionych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Telemax

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: dziennikarze | zycie | żyja | kamila | Samo Życie | życia | samo | Życie