Reklama

Oscary 2008

Romansuje z profesorem?

Czy w "Klanie" szykuje się romans profesora z dużo młodszą studentką? Olka Lubicz, jak dotąd nie miała szczęścia do mężczyzn, ale już wkrótce może się to zmienić.

Po śmierci Adama Koneckiego, który umarł po przedawkowaniu narkotyków, Ola Lubicz (Kaja Paschalska) zamknęła się w sobie i postanowiła poświęcić się studiom i pracy charytatywnej w ośrodku "Koliber". Jednak na uczelni poznała profesora Cezarego Smosarskiego (Marek Probosz).

Reklama

Na przystojnego wykładowcę zwraca uwagę jej koleżanka, ale to właśnie Ola zaczyna podobać się dużo starszemu mężczyźnie. Profesor proponuje jej udział w projekcie naukowym, choć od samego początku utrzymuje, że nie zamierza uwieść dziewczyny.

Wkrótce jednak ich relacje mogą się zmienić. Smosarski po powrocie ze Strasburga powie Oli, że zakończył sprawę rozwodową ze swoją żoną. Jest więc znowu do wzięcia. Potem przyjdzie czas na wspólną zabawę w klubie studenckim i przyjęcie u wspólnych znajomych.

"Profesor i studentka? Myślę, że taki związek ma przed sobą przyszłość" - mówi Probosz. - "Pod warunkiem jednak, że oboje są w sobie zakochani. Wtedy nawet dzieląca ich różnica wieku nie będzie miała żadnego znaczenia".

Czy dużo starszy od Olki Smosarski przywróci jej wiarę w udany związek? Kolejne odcinki "Klanu" w TVP1 od poniedziałku do piątku o godz. 17.35.

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kaja Paschalska | Nie | profesorowie