Reklama

Oscary 2008

Rafał Mroczek zagra w filmie

Już 15 sierpnia na terenie Skarżyska Kamiennej, ruszają pierwsze zdjęcia do komedii "SkarLans". Jedną z ról zagra w filmie Rafał Mroczek.

Obraz w reżyserii Pawła Bilskiego, produkowany we współpracy z jednym z polskich raperów Krzysztofem Gorzkiewiczem ("Gorzki"), w kinach pojawi się na zimę i będzie to pierwsza polska produkcja, na którą widzowie do kin będą mogli pójść... za darmo.

Reklama

W filmie wystąpi wielu popularnych aktorów. Jednym z nich jest znany dotąd głównie z seriali i programów telewizyjnych - Rafał Mroczek, gwiazda "M jak miłość".

W produkcji wezmą udział także muzycy. Długą listę artystów, którzy pojawią się w "SkarLans" otwiera bijący rekordy popularności zespół Monopol. Oprócz niego w obrazie pojawią się też: Groove Busterz, D-Bomb, Mafia Mike, raper Red czy wspomniany już Gorzki.

"SkarLans" to film utrzymany w konwencji realizatorskiej charakterystycznej dla Quentina Tarantino, opowiadający w prześmiewczy sposób o łatwości zostania z dnia na dzień celebrytą, nie posiadając przy tym specjalnych talentów czy też dokonań.

Będzie to komedia z masą zabawnych dialogów i abstrakcyjnych sytuacji.

W obrazie Bilskiego na ekranie zobaczymy również znanych dziennikarzy radiowych i telewizyjnych.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o swoich ulubionych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rafał Mroczek | zagranie | Skarlans | \ Film