Reklama

Oscary 2008

"Pierwsza miłość": Zaskakujące zmiany

Po wakacjach widzowie zobaczą serial "Pierwsza miłość" w całkiem nowej odsłonie. - Zmieniamy wszystko. Od kostiumów, przez scenografię, obiekty, na scenariuszu skończywszy - zapowiadają twórcy.

Impulsem do zmian były, obchodzone niedawno, szóste urodziny serialu. Producenci i scenarzyści doszli do wniosku, że jest to doskonały moment na odświeżenie "Pierwszej miłości". A dokładniej - jak sami mówią - całkowity lifting.

Reklama

- Aktorzy, wracając na plan po wakacyjnej przerwie poczuli, jakby zmienili pracę. Do nowych zadań podeszli z olbrzymim entuzjazmem - mówi Monika Salińska, kierownik produkcji.

- Mimo iż kończymy w tej chwili 1150. odcinek serialu, czujemy ekscytację, jak przy nowym projekcie. Jest to bardzo miłe uczucie - dodaje.

Czym zaskoczą nas już we wrześniu scenarzyści?

Marysia (Aneta Zając) i Paweł (Mikołaj Krawczyk) spotkają się w sądzie na rozprawie rozwodowej. Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) postanowi wyprowadzić się od rodziców. Natomiast Emilka (Anna Ilczuk), Patryk (Łukasz Dziemidok) i Mały Mirek (Maurycy Torbicz) zamieszkają razem na wsi.

W serialu pojawią się także całkiem nowe postacie. Jedną z nich będzie Ewelina Kłosek (Magdalena Górska). Skromna bibliotekarka z Wadlewa podbije serce Bartka (Rafał Kwietniewski). Młody lekarz rozpocznie w tej wiosce pracę.

Nikt tak nie podkręca atmosfery w serialu, jak czarny charakter. Tym razem będzie on miał blond włosy, świetną figurę i diabelski uśmiech.

Izabela Czaja-Kulczycka (Joanna Kupińska) dla pieniędzy poślubi Piotra Kulczyckiego (Andrzej Piszczatowski). W ten sposób stanie się macochą Artura (Łukasz Płoszajski).

Do serialu po przerwie wróci Aneta (Maria Pakulnis), która będzie starała się pomóc Marysi dojść do siebie po rozwodzie.

AW

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o swoich ulubionych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Więcej czytaj w magazynie "Tele Tydzień"

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Pierwsza miłość | miłość